Novinky

3. seminár praktických diabetológov Slovenska
NEWS

3. seminár praktických diabetológov Slovenska

Dátum pridania: 13.10.2021 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na 3. seminár praktických diabetológov Slovenska, ktorý sa uskutoční 15. – 16. októbra 2021 v hoteli Residence na Donovaloch pod záštitou predsedu sekcie praktických diabetológov pri SDS MUDr. Mareka Macka. Zameraný bude na možnosti farmakoterapie a monitorovanie liečby v diabetologickej praxi.

 

Čítaj viac >>

Generálny partner
sekcie Dia essence:


Originálne molekuly v liečbe diabetes
NEWS

Originálne molekuly v liečbe diabetes

Dátum pridania: 08.09.2021 | Eduprofipharm

Nestihli ste live webinár Originálne molekuly v liečbe diabetes? Prinášame Vám možnosť vypočuť si záznam z pohodlia Vášho domova, vrátane záznamu diskusie so všetkými prednášajúcimi.

 

V priebehu webináru sme mali možnosť vypočuť si odborníkov z oblasti diabetológie, ktorí sa s nami podelili o ich skúsenosti a poznatky. Odborný program webinára otvorila prvou prednáškou MUDr. Barbora Zoboková, ktorá sa zaoberala témou Metformín s predĺženým uvoľňovaním. MUDr. Marek Macko v nasledujúcej časti prednášal na tému Gliklazid MR v intenzifikácii orálnej liečby diabetes mellitus 2. typu. Na záver webinára sa doc. MUDr. Viera Doničová PhD. venovala téme Liečba diabetického pacienta kanagliflozínom včera a dnes.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more