Určené pre
Dátum od:
Dátum do:
AD testy:

Publikácie

Existuje medicína založená na dôkazoch  v liečbe kognitívnych porúch?  Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761®
Publikácie

Existuje medicína založená na dôkazoch v liečbe kognitívnych porúch? Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761®

Dátum pridania: 28.06.2022 | Eduprofipharm
„Existuje medicína založená na dôkazoch v liečbe kognitívnych porúch?" Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761® - je téma najnovšej publikácie, v ktorej nájdete články od špecialistov vo svojej oblasti.
Čítaj viac >>

Vitamín D3  ako ho ešte  nepoznáte
Publikácie

Vitamín D3 ako ho ešte nepoznáte

Dátum pridania: 19.04.2022 | Eduprofipharm
„Vitamín D je v tukoch rozpustný vitamín disponujúci pleiotropnými mechanizmami účinku. Okrem iného sa uplatňuje ako modulátor prirodzenej i získanej imunity, a treba preto o ňom diskutovať v prevencii aj liečbe infekčných či alergických ochorení. Predložený text podáva stručný prehľad poznatkov k tejto problematike."
Čítaj viac >>

Erdosteín, viac ako obyčajný  liek proti kašľu III. - Určené pre lekárov a zdravotné sestry:
Publikácie

Erdosteín, viac ako obyčajný liek proti kašľu III. - Určené pre lekárov a zdravotné sestry:

Dátum pridania: 09.02.2022 | Eduprofipharm
„Respiračné infekcie predstavujú najčastejšiu formu infekcií v akejkoľvek vekovej kategórii, pričom s vekom ich frekvencia zvyčajne klesá. Samostatnú kategóriu predstavujú jedinci, ktorí sú na základe rôznych faktorov a charakteristík (chronické ochorenia, alergie, imunosupresívna liečba a pod.) vo zvýšenom riziku pre respiračné infekcie a ich komplikácie. Vzhľadom na svoju častosť predstavujú respiračné infekcie dôležitú socio-ekonomickú záťaž pre spoločnosť ako aj zdravotný systém."
Čítaj viac >>

Erdosteín, viac ako obyčajný  liek proti kašľu III. - Určené pre odborníkov z lekární:
Publikácie

Erdosteín, viac ako obyčajný liek proti kašľu III. - Určené pre odborníkov z lekární:

Dátum pridania: 09.02.2022 | Eduprofipharm
V spolupráci so spoločnosťou Angelini Pharma Slovenská republika s. r. o. sme pre Vás - odborníkov z lekární pripravili odbornú publikáciu Erdosteín, viac ako obyčajný liek proti kašľu III. Prof. MUDr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, MHA, FAAAAI Vás v odbornej publikácii uvedie do problematiky respiračných ochorení. Ostatní autori sa budú venovať Erdosteínu z rôznych pohľadov
Čítaj viac >>

Úloha alginátových prípravkov  v liečbe GE refluxu a tráviacich ťažkostí
Publikácie

Úloha alginátových prípravkov v liečbe GE refluxu a tráviacich ťažkostí

Dátum pridania: 12.05.2021 | Eduprofipharm
Refluxná choroba pažeráka je chronické ochorenie spôsobené nadmerným návratom žalúdočného obsahu do pažeráka, tzv. gastroezofageálnym refluxom. Alginát je látka prírodnej povahy, polysacharid, ktorý sa získava z morských rias, je pre ľudský organizmus netoxický a dobre tolerovateľný. V spojení s antacidnými zložkami je účinným prostriedkom v liečbe gastroezofageálneho refluxu.
Čítaj viac >>

Nový problém  si vyžaduje nové prístupy
Publikácie

Nový problém si vyžaduje nové prístupy

Dátum pridania: 31.03.2021 | Eduprofipharm
Pripravili sme pre Vás odbornú publikáciu spracovanú z edukatívneho webinára Nový problém si vyžaduje nové prístupy, ktorý sa uskutočnil 18. februára 2021. Jeho hlavným cieľom bola spoločná diskusia nad otázkami, ktoré si každý z nás v súvislosti s COVID-19 kladie, a s ktorými je konfrontovaná nielen odborná, ale tiež laická verejnosť.
Čítaj viac >>

Načítať viac Load more