WEBINÁR - Peri-implantitis a konzervatívne možnosti ošetrenia

14.04.2021 | Eduprofipharm

V spolupráci so Slovenskou komorou zubných lekárov Vám prinášame ďalší offline webinár.

Vypočujte si audiovizuálnu prednášku MDDr. Michala Štefanatného, ktorý bude rozoberať peri-implantitis a konzervatívne možnosti ošetrenia. Prednáška odznela na XV. kongrese mladých zubných lekárov.

Daná prednáška je podkladovým materiálom pre AD TEST, ktorého vyplnením máte možnosť získať 2 kredity.

 

AD TEST a prednáška je určená pre zubných lekárov

 

Určené pre:  SKZL

Mohlo by vás zaujímať

WEBINÁR - PEDI KON 2021
Webináre

WEBINÁR - PEDI KON 2021

Dátum pridania: 20.09.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás pozýva na live webinár PEDI- KON jeseň 2021. Webinár je určený pre lekárov a uskutoční sa 12. októbra 2021 o 17:30. Hneď v úvode sa dozvieme, prečo je očkovanie proti HPV dôležité od MUDr. Radmily Sládičekovej, PhD., MPH. Spolu s pani  prof. MUDr. Ľudmilou Podrackou, CSc. sa pozrieme na aktuálne aspekty vitamínu C v zdraví a chorobe z pohľadu pediatra. Nasledovať bude prednáška doc. MUDr. Miriam Kolníkovej, PhD. s názvom - Neurologické benefity podávania fixnej kombinácie magnézia a vitamínu B6 v pediatrii. O správnom menežmente liečby horúčky nám povie MUDr. Martin Matejka, PhD. Odborný program uzavrie MUDr. Martina Miškovská, PhD. s prednáškou, v ktorej sa bude venovať alergickej rinokonjuktivitíde a urtikárii v školskom veku z pohľadu pediatra. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a budú mu pridelené 2 kredity za účasťNa získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Určené pre SLK

Odhadované trvanie webinára 120 min

Čítaj viac >>

PHARMACY jeseň 2021
Semináre

PHARMACY jeseň 2021

Dátum pridania: 25.08.2021 | Eduprofipharm

Pripravujeme pre Vás sériu odborných seminárov – PHARMACY jeseň 2021, ktoré sú určené pre farmaceutov a laborantov. Semináre pripravujeme vo forme klasickej konferencie v štyroch mestách na Slovensku. V prípade, že by sa uvedené série seminárov nemohli uskutočniť prezenčnou formou, realizovali by sa formou moderovaného akreditovaného live webináru v dvoch termínoch. Z daného podujatia máte možnosť získať 4 kredity za účasť. Seminár je akreditovaný pre komory SLeK a SK MTP.

 

Termíny a miesta konania (začiatok o 16:00 hod.):

21. 9. 2021 Žilina, Hotel Holiday Inn, Športová 2

22. 9. 2021 Banská Bystrica, Hotel LUX, Nám. Slobody 2

29. 9. 2021 Košice, DoubleTree by Hilton Košice, Hlavná 1

30. 9. 2021 Bratislava, Hotel Bratislava, Seberíniho 9

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?
Webináre

WEBINÁR - Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?

Dátum pridania: 25.08.2021 | Eduprofipharm

Pozývame Vás na LIVE webinár pod názvom Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?,  ktorý sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Servier. Webinár môžete sledovať z pohodlia Vášho domova 21. septembra o 17:00. Webinárom Vás bude sprevádzať MUDr. Ivana Šoóšová, PhD., FESC. Odborný program začína prednáškou od MUDr. Adriany Šimkovej, PhD. a nesie názov výsledky DMTK u pacientov s arteriálnou hypertenziou v roku 2021. Nasledovať bude MUDr. Ivana Šoóšová, PhD., FESC., ktorá nám povie aký kľúčový je pre pacienta prvý krok. Čo s hypertonikom v druhom kroku sa dozvieme od MUDr. Veroniky Kolíkovej. A na záver sa budeme s MUDr. Marekom Kučerom, PhD, MHA, MPH. venovať téme synergického a včasného zníženia KV rizika v praxi. Počas celého webináru môžete priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania SLK a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Určené pre: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 120min.

 

Čítaj viac >>

3. seminár praktických diabetológov Slovenska
NEWS

3. seminár praktických diabetológov Slovenska

Dátum pridania: 25.08.2021 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na 3. seminár praktických diabetológov Slovenska, ktorý sa uskutoční 15. – 16. októbra 2021 v hoteli Residence na Donovaloch pod záštitou predsedu sekcie praktických diabetológov pri SDS MUDr. Mareka Macka. Zameraný bude na možnosti farmakoterapie a monitorovanie liečby v diabetologickej praxi.

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa
Webináre

WEBINÁR - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa

Dátum pridania: 24.08.2021 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou Eli Lilly Vás srdečne pozývame 28. septembra 2021 o 16:00 na live webinár pod názvom - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa. Práve o aktualitách z odboru bude v úvode webinára hovoriť  doc. MUDr. Zdenko Killinger, PhD. Spolu s MUDr. Soňou  Dubeckou, PhD. sa pozrieme na problematiku manažmentu liečby pacienta s RA a o svoje skúsenosti s JAK inhibítormi z reálnej praxe sa podelí MUDr. Vanda Mlynáriková, PhD. Hodinovým odborným programom Vás naživo bude sprevádzať garant podujatia prof. MUDr. Želmíra Macejová, PhD., MPH., ktorá spolu s prednášajúcimi bude viesť diskusiu na vyššie uvedené témy. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred. 

Určené pre SLK

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min

Čítaj viac >>

WEBINÁR - MEDI KON jeseň 2021
Webináre

WEBINÁR - MEDI KON jeseň 2021

Dátum pridania: 19.07.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás srdečne pozýva 5.10.2021 o 17:30 na odbornú online konferenciu MEDI-KON jeseň 2021 určenú pre lekárov.

Odborný program bude bohatý na zaujímavé témy. Prvý prednášajúci je doc. MUDr. Igor Martuliak, PhD. s témou súčasného pohľadu na metamizol a jeho miesto v analgetickej liečbe. Jasne, stručne a klinicky nám o erdosteíne porozpráva prof. MUDr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott. Ric., MHA. Multimodálna analgézia akútnej bolesti fixnou kombináciou dávok dexketoprofén/tramadol je názov témy, ktorou sa bude zaoberať MUDr. Zsolt Mihalovics. Nasleduje stále aktuálna téma ochranných úloh vitamínu D v súvislosti s pandémiou COVID-19 a zaoberať sa ňou bude MUDr. Oleksandr Dobrovanov PhD., MBA. Odborný program uzavrie MUDr. Katarína Dostálová prednáškou o závislosti na tabaku a aktuálnych možnostiach terapie.

Opäť máte možnosť počas celého livestreamu diskutovať so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom chatu.

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania SLK a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more