WEBINÁR - Jeden za všetkých? ... univerzálne adhezíva alebo koľko adhezívnych systémov potrebujeme?

14.04.2021 | Eduprofipharm

V spolupráci so Slovenskou komorou zubných lekárov Vám prinášame ďalší offline webinár.

Vypočujte si audiovizuálnu prednášku MDDr. Anny Macurovej, ktorá sa podrobnejšie venuje univerzálnym adhezívam. Prednáška odznela na XV. kongrese mladých zubných lekárov.

Daná prednáška je podkladovým materiálom pre AD TEST, ktorého vyplnením máte možnosť získať 2 kredity.

 

AD TEST a prednáška je určená pre zubných lekárov

 

Určené pre:  SKZL

 

Mohlo by vás zaujímať

WEBINÁR - PEDI KON 2021
Webináre

WEBINÁR - PEDI KON 2021

Dátum pridania: 20.09.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás pozýva na live webinár PEDI- KON jeseň 2021. Webinár je určený pre lekárov a uskutoční sa 12. októbra 2021 o 17:30. Hneď v úvode sa dozvieme, prečo je očkovanie proti HPV dôležité od MUDr. Radmily Sládičekovej, PhD., MPH. Spolu s pani  prof. MUDr. Ľudmilou Podrackou, CSc. sa pozrieme na aktuálne aspekty vitamínu C v zdraví a chorobe z pohľadu pediatra. Nasledovať bude prednáška doc. MUDr. Miriam Kolníkovej, PhD. s názvom - Neurologické benefity podávania fixnej kombinácie magnézia a vitamínu B6 v pediatrii. O správnom menežmente liečby horúčky nám povie MUDr. Martin Matejka, PhD. Odborný program uzavrie MUDr. Martina Miškovská, PhD. s prednáškou, v ktorej sa bude venovať alergickej rinokonjuktivitíde a urtikárii v školskom veku z pohľadu pediatra. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a budú mu pridelené 2 kredity za účasťNa získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Určené pre SLK

Odhadované trvanie webinára 120 min

Čítaj viac >>

PHARMACY jeseň 2021
Semináre

PHARMACY jeseň 2021

Dátum pridania: 25.08.2021 | Eduprofipharm

Pripravujeme pre Vás sériu odborných seminárov – PHARMACY jeseň 2021, ktoré sú určené pre farmaceutov a laborantov. Semináre pripravujeme vo forme klasickej konferencie v štyroch mestách na Slovensku. V prípade, že by sa uvedené série seminárov nemohli uskutočniť prezenčnou formou, realizovali by sa formou moderovaného akreditovaného live webináru v dvoch termínoch. Z daného podujatia máte možnosť získať 4 kredity za účasť. Seminár je akreditovaný pre komory SLeK a SK MTP.

 

Termíny a miesta konania (začiatok o 16:00 hod.):

21. 9. 2021 Žilina, Hotel Holiday Inn, Športová 2

22. 9. 2021 Banská Bystrica, Hotel LUX, Nám. Slobody 2

29. 9. 2021 Košice, DoubleTree by Hilton Košice, Hlavná 1

30. 9. 2021 Bratislava, Hotel Bratislava, Seberíniho 9

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?
Webináre

WEBINÁR - Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?

Dátum pridania: 25.08.2021 | Eduprofipharm

Pozývame Vás na LIVE webinár pod názvom Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?,  ktorý sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Servier. Webinár môžete sledovať z pohodlia Vášho domova 21. septembra o 17:00. Webinárom Vás bude sprevádzať MUDr. Ivana Šoóšová, PhD., FESC. Odborný program začína prednáškou od MUDr. Adriany Šimkovej, PhD. a nesie názov výsledky DMTK u pacientov s arteriálnou hypertenziou v roku 2021. Nasledovať bude MUDr. Ivana Šoóšová, PhD., FESC., ktorá nám povie aký kľúčový je pre pacienta prvý krok. Čo s hypertonikom v druhom kroku sa dozvieme od MUDr. Veroniky Kolíkovej. A na záver sa budeme s MUDr. Marekom Kučerom, PhD, MHA, MPH. venovať téme synergického a včasného zníženia KV rizika v praxi. Počas celého webináru môžete priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania SLK a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Určené pre: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 120min.

 

Čítaj viac >>

3. seminár praktických diabetológov Slovenska
NEWS

3. seminár praktických diabetológov Slovenska

Dátum pridania: 25.08.2021 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na 3. seminár praktických diabetológov Slovenska, ktorý sa uskutoční 15. – 16. októbra 2021 v hoteli Residence na Donovaloch pod záštitou predsedu sekcie praktických diabetológov pri SDS MUDr. Mareka Macka. Zameraný bude na možnosti farmakoterapie a monitorovanie liečby v diabetologickej praxi.

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa
Webináre

WEBINÁR - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa

Dátum pridania: 24.08.2021 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou Eli Lilly Vás srdečne pozývame 28. septembra 2021 o 16:00 na live webinár pod názvom - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa. Práve o aktualitách z odboru bude v úvode webinára hovoriť  doc. MUDr. Zdenko Killinger, PhD. Spolu s MUDr. Soňou  Dubeckou, PhD. sa pozrieme na problematiku manažmentu liečby pacienta s RA a o svoje skúsenosti s JAK inhibítormi z reálnej praxe sa podelí MUDr. Vanda Mlynáriková, PhD. Hodinovým odborným programom Vás naživo bude sprevádzať garant podujatia prof. MUDr. Želmíra Macejová, PhD., MPH., ktorá spolu s prednášajúcimi bude viesť diskusiu na vyššie uvedené témy. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred. 

Určené pre SLK

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min

Čítaj viac >>

WEBINÁR - MEDI KON jeseň 2021
Webináre

WEBINÁR - MEDI KON jeseň 2021

Dátum pridania: 19.07.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás srdečne pozýva 5.10.2021 o 17:30 na odbornú online konferenciu MEDI-KON jeseň 2021 určenú pre lekárov.

Odborný program bude bohatý na zaujímavé témy. Prvý prednášajúci je doc. MUDr. Igor Martuliak, PhD. s témou súčasného pohľadu na metamizol a jeho miesto v analgetickej liečbe. Jasne, stručne a klinicky nám o erdosteíne porozpráva prof. MUDr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott. Ric., MHA. Multimodálna analgézia akútnej bolesti fixnou kombináciou dávok dexketoprofén/tramadol je názov témy, ktorou sa bude zaoberať MUDr. Zsolt Mihalovics. Nasleduje stále aktuálna téma ochranných úloh vitamínu D v súvislosti s pandémiou COVID-19 a zaoberať sa ňou bude MUDr. Oleksandr Dobrovanov PhD., MBA. Odborný program uzavrie MUDr. Katarína Dostálová prednáškou o závislosti na tabaku a aktuálnych možnostiach terapie.

Opäť máte možnosť počas celého livestreamu diskutovať so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom chatu.

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania SLK a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more