Novinky

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia IV. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia IV. 2021

Dátum pridania: 13.12.2021 | Eduprofipharm

Do 4. časti Akadémie venózneho zdravia 2021 prijali naše pozvanie MUDr. Tomáš Jankovič, PhD., ktorý sa vo svojej prednáške bude venovať - Chorobám konečníka - dobré rady nad skalpel! A Prezidentka Slovenskej psychiatrickej spoločnosti doc. Ľubomíra Izáková, PhD., ktorá sa bude venovať téme - Prvá pomoc pre dušu v rukách farmaceuta. Aj tentokrát bude súčasťou webinára diskusia prezidenta SLeK PharmDr. Ondreja Sukeľa spolu s moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom na aktuálne témy pre život v lekárni. 

Čítaj viac >>

Generálny partner
sekcie AKADÉMIA VENÓZNEHO ZDRAVIA:


Synergia topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO - MUDr. Júlia Černohorská, PhD.
NEWS

Synergia topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO - MUDr. Júlia Černohorská, PhD.

Dátum pridania: 05.09.2021 | Eduprofipharm

Nestihli ste si pozrieť série live webinárov Akadémia venózneho zdravia? V spolupráci so spoločnosťou Servier Vám prinášame možnosť pozrieť si ešte raz samostatne prednášku MUDr. Júlie Černohorskej, PhD. z III. časti LIVE moderovanej web akadémie 2021.

 

Vo svojej prednáške sa venovala synergii topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO na konkrétnych príkladoch. Vypočujte si danú prednášku a získajte 2 kredity vyplnením AD TESTu v období od 1. Novembra 2021. Na získanie kreditov je nutná registrácia.

 

Určené pre: SLeK a SK MTP

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III. 2021

Dátum pridania: 11.06.2021 | Eduprofipharm

Naše pozvanie do III. série prijali MUDr. Júlia Černohorská, Ph.D., ktorá sa vo svojej prednáške bude venovať synergii topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO. MUDr. František Žernovický porozpráva o cestovnej trombóze, konkrétne o tom, ako pripraviť žily na dovolenku. A na otázku čo prináša telefarmácia pacientom a farmaceutom bude odpovedať PharmDr. Miroslava Snopková, PhD. Aj tentokrát bude súčasťou webinára diskusia prezidenta SLeK PharmDr. Ondreja Sukeľa spolu s moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom na aktuálne témy pre život v lekárni. 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II. 2021

Dátum pridania: 26.04.2021 | Eduprofipharm

Naše pozvanie do II. série prijali MUDr. Veronika Jandušíková, ktorá sa bude zaoberať témou ťažkých devastačných poranení z pohľadu cievneho chirurga a MUDr. Michal Jenčo, ktorého témou bude CHVO – skríning v ambulancii všeobecného lekára. Aj tentokrát bude súčasťou webináru diskusia s prezidentom Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrejom Sukeľom a moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom na aktuálne témy pre život v lekárni.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2021

Dátum pridania: 08.02.2021 | Eduprofipharm

V I. sérii Akadémie venózneho zdravia 2021 sa spolu  so špičkovým odborníkom v oblasti venóznych ochorení MUDr. Františkom Žernovickým opäť pozrieme CHVO a povieme si ako ho liečime a ako by sme ho mali liečiť? Zaujímavú tému o postavení lekárnika v čase COVID 19 a aktuálny prístup k závažným ochoreniam bude rozoberať vo svojej prednáške prezident SLeK PharmDr. Ondrej Sukeľ. Spolu s moderátorom webinára budú viesť už aj známu diskusiu na aktuálne témy pre život v lekárni, ktoré Vás trápia.  Naše pozvanie opäť prijala aj PharmDr. Miroslava Snopková, PhD., ktorá sa dotkne horúcej témy očkovania a aktuálnych informácií k tejto téme.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia V.
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia V.

Dátum pridania: 09.12.2020 | Eduprofipharm

5. časť LIVE moderovanej web akadémie

Piata, a zároveň posledná séria Akadémie venózneho zdravia v tomto roku, sa bude okrem iného niesť v duchu medziľudských a pracovných vzťahov. O tom, aký vplyv majú naše zdravé a úspešné vzťahy na pracovný výkon nielen v čase korony bude hovoriť uznávaná psychologička a sexuologička doc. PhDr. Laura Janáčková, CSc. Neoddeliteľnou súčasťou všetkých fungujúcich vzťahov je smiech. To nám potvrdí aj Mgr. Ľubor Foltán, ktorý predstaví smiech ako účinný nástroj na zvládanie vypätých situácií najmä v práci.

Na záver sa  Vám prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom webinára budú viesť už známu diskusiu na aktuálne témy pre život v lekárni, ktoré Vás trápia.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more