Novinky

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2022
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2022

Dátum pridania: 07.02.2022 | Eduprofipharm

Naše pozvane do 1. časti Akadémie venózneho zdravia 2022 prijali MUDr. Jozef Klucho, ktorý sa bude venovať téme - Od vrchu až dolu! (Komplexná liečba hemoroidálneho ochorenia). Slovo po ňom preberie MUDr. Dana Šedivá, ktorá Vám vo svojej prednáške odpovie na otázku - Kam zmizli krivky? (kult extrémnej štíhlosti vs. biologická prirodzenosť). Na záver webinára sa k Vám prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom budú diskutovať na aktuálne témy pre život v lekárni.

Čítaj viac >>

Generálny partner
sekcie AKADÉMIA VENÓZNEHO ZDRAVIA:


WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia IV. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia IV. 2021

Dátum pridania: 13.12.2021 | Eduprofipharm

Do 4. časti Akadémie venózneho zdravia 2021 prijali naše pozvanie MUDr. Tomáš Jankovič, PhD., ktorý sa vo svojej prednáške bude venovať - Chorobám konečníka - dobré rady nad skalpel! A Prezidentka Slovenskej psychiatrickej spoločnosti doc. Ľubomíra Izáková, PhD., ktorá sa bude venovať téme - Prvá pomoc pre dušu v rukách farmaceuta. Aj tentokrát bude súčasťou webinára diskusia prezidenta SLeK PharmDr. Ondreja Sukeľa spolu s moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom na aktuálne témy pre život v lekárni. 

Čítaj viac >>

Synergia topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO - MUDr. Júlia Černohorská, PhD.
NEWS

Synergia topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO - MUDr. Júlia Černohorská, PhD.

Dátum pridania: 05.09.2021 | Eduprofipharm

Nestihli ste si pozrieť série live webinárov Akadémia venózneho zdravia? V spolupráci so spoločnosťou Servier Vám prinášame možnosť pozrieť si ešte raz samostatne prednášku MUDr. Júlie Černohorskej, PhD. z III. časti LIVE moderovanej web akadémie 2021.

 

Vo svojej prednáške sa venovala synergii topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO na konkrétnych príkladoch. Vypočujte si danú prednášku a získajte 2 kredity vyplnením AD TESTu v období od 1. Novembra 2021. Na získanie kreditov je nutná registrácia.

 

Určené pre: SLeK a SK MTP

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III. 2021

Dátum pridania: 11.06.2021 | Eduprofipharm

Naše pozvanie do III. série prijali MUDr. Júlia Černohorská, Ph.D., ktorá sa vo svojej prednáške bude venovať synergii topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO. MUDr. František Žernovický porozpráva o cestovnej trombóze, konkrétne o tom, ako pripraviť žily na dovolenku. A na otázku čo prináša telefarmácia pacientom a farmaceutom bude odpovedať PharmDr. Miroslava Snopková, PhD. Aj tentokrát bude súčasťou webinára diskusia prezidenta SLeK PharmDr. Ondreja Sukeľa spolu s moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom na aktuálne témy pre život v lekárni. 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II. 2021

Dátum pridania: 26.04.2021 | Eduprofipharm

Naše pozvanie do II. série prijali MUDr. Veronika Jandušíková, ktorá sa bude zaoberať témou ťažkých devastačných poranení z pohľadu cievneho chirurga a MUDr. Michal Jenčo, ktorého témou bude CHVO – skríning v ambulancii všeobecného lekára. Aj tentokrát bude súčasťou webináru diskusia s prezidentom Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrejom Sukeľom a moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom na aktuálne témy pre život v lekárni.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2021

Dátum pridania: 08.02.2021 | Eduprofipharm

V I. sérii Akadémie venózneho zdravia 2021 sa spolu  so špičkovým odborníkom v oblasti venóznych ochorení MUDr. Františkom Žernovickým opäť pozrieme CHVO a povieme si ako ho liečime a ako by sme ho mali liečiť? Zaujímavú tému o postavení lekárnika v čase COVID 19 a aktuálny prístup k závažným ochoreniam bude rozoberať vo svojej prednáške prezident SLeK PharmDr. Ondrej Sukeľ. Spolu s moderátorom webinára budú viesť už aj známu diskusiu na aktuálne témy pre život v lekárni, ktoré Vás trápia.  Naše pozvanie opäť prijala aj PharmDr. Miroslava Snopková, PhD., ktorá sa dotkne horúcej témy očkovania a aktuálnych informácií k tejto téme.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more