Novinky

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III.
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III.

Dátum pridania: 07.09.2020 | Eduprofipharm

3. časť LIVE moderovanej web akadémie – 7. septembra o 18:00 hod.

 

Posuňte sa s nami do sveta online a prijmite pozvanie na tretiu časť unikátneho live webináru, ktorý sme pripravili pre Vás – odborníkov z lekární. Celým programom Vás prevedie Váš kolega a moderátor PharmDr. Peter Ceniga.  

 

Opäť sa k Vám hneď v úvode prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom webináru budú viesť diskusiu na témy, ktoré Vás aktuálne trápia.

 

Čítaj viac >>

Generálny partner
sekcie AKADÉMIA VENÓZNEHO ZDRAVIA:


WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II.
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II.

Dátum pridania: 01.06.2020 | Eduprofipharm

2. časť LIVE moderovanej web akadémie 

Posuňte sa s nami do sveta online a prijmite pozvanie na druhú časť unikátneho live webináru, ktorý sme pripravili pre Vás – odborníkov z lekární. Celým programom Vás prevedie Váš kolega a moderátor PharmDr. Peter Ceniga.

 

Hneď v úvode sa k Vám prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom webináru budú viesť diskusiu na témy, ktoré Vás aktuálne trápia.

 

Naše pozvanie do II. série Akadémie venózneho zdravia opäť prijal špičkový odborník v danej oblasti MUDr. František Žernovický, ktorý sa bude venovať citlivej ženskej téme – panevnej kongescii. Ďalším skvelým odborníkom, ktorý bude súčasťou webináru je MUDr. Martin Stratený, ktorý porozpráva o probléme hemoroidov a jeho nových riešeniach.

 

 

 

 

Čítaj viac >>

Akadémia venózneho zdravia I. - záznam z podujatia
NEWS

Akadémia venózneho zdravia I. - záznam z podujatia

Dátum pridania: 23.04.2020 | Eduprofipharm

1. časť LIVE moderovanej web akadémie - 4. mája 2020 o  18:00 hod.

 

Posuňte sa s nami do sveta online a prijmite pozvanie na prvú časť unikátneho live webináru, ktorý sme pripravili pre vás, odborníkov z lekární. 

Všetkými časťami akadémie vás prevedie  váš kolega a moderátor PharmDr. Peter Ceniga.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more