Novinky

Spoločne pre pacientov
NEWS

Spoločne pre pacientov

Dátum pridania: 16.10.2020 | Eduprofipharm

Spoločne pre pacientov

 

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Servier Vás pozýva sledovat záznam z webinára pod názvom Spoločne pre pacientov, ktorý sa  konal 12.10.2020 

Čítaj viac >>

Generálny partner
sekcie AKADÉMIA VENÓZNEHO ZDRAVIA:


WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia IV.
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia IV.

Dátum pridania: 09.11.2020 | Eduprofipharm

4. časť LIVE moderovanej web akadémie – 9. novembra o 18:00 hod.

Posuňte sa s nami do sveta online a prijmite pozvanie na záznam štvrtej časťi unikátneho live webinára, ktorý sme pripravili pre Vás – odborníkov z lekární. Celým programom Vás prevedie Váš kolega a moderátor PharmDr. Peter Ceniga.

V IV. sérii Akadémie venózneho zdravia sa Vám opäť predstaví MUDr. František Žernovický, ktorého témou bude vred predkolenia, konkrétne jeho vývoj. Praktickému prístupu v lekárni v rámci témy hemoroidov sa bude venovať MUDr. Boris Pekárek, PhD. Naše pozvanie tentokrát prijala aj PharmDr. Miroslava Snopková, PhD., ktorej témou bude projekt Leonidas.

Na záver sa  Vám prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom webinára budú viesť už známu diskusiu na aktuálne témy pre život v lekárni, ktoré Vás trápia.

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III.
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III.

Dátum pridania: 07.09.2020 | Eduprofipharm

3. časť LIVE moderovanej web akadémie – 7. septembra o 18:00 hod.

 

Posuňte sa s nami do sveta online a prijmite pozvanie na tretiu časť unikátneho live webináru, ktorý sme pripravili pre Vás – odborníkov z lekární. Celým programom Vás prevedie Váš kolega a moderátor PharmDr. Peter Ceniga.  

 

Opäť sa k Vám hneď v úvode prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom webináru budú viesť diskusiu na témy, ktoré Vás aktuálne trápia.

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II.
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II.

Dátum pridania: 01.06.2020 | Eduprofipharm

2. časť LIVE moderovanej web akadémie 

Posuňte sa s nami do sveta online a prijmite pozvanie na druhú časť unikátneho live webináru, ktorý sme pripravili pre Vás – odborníkov z lekární. Celým programom Vás prevedie Váš kolega a moderátor PharmDr. Peter Ceniga.

 

Hneď v úvode sa k Vám prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom webináru budú viesť diskusiu na témy, ktoré Vás aktuálne trápia.

 

Naše pozvanie do II. série Akadémie venózneho zdravia opäť prijal špičkový odborník v danej oblasti MUDr. František Žernovický, ktorý sa bude venovať citlivej ženskej téme – panevnej kongescii. Ďalším skvelým odborníkom, ktorý bude súčasťou webináru je MUDr. Martin Stratený, ktorý porozpráva o probléme hemoroidov a jeho nových riešeniach.

 

 

 

 

Čítaj viac >>

Akadémia venózneho zdravia I. - záznam z podujatia
NEWS

Akadémia venózneho zdravia I. - záznam z podujatia

Dátum pridania: 23.04.2020 | Eduprofipharm

1. časť LIVE moderovanej web akadémie - 4. mája 2020 o  18:00 hod.

 

Posuňte sa s nami do sveta online a prijmite pozvanie na prvú časť unikátneho live webináru, ktorý sme pripravili pre vás, odborníkov z lekární. 

Všetkými časťami akadémie vás prevedie  váš kolega a moderátor PharmDr. Peter Ceniga.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more