Novinky

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II. 2023
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II. 2023

Dátum pridania: 20.11.2023 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame opäť na pokračovanie série webinárov Akadémia venózneho zdravia, ktorý sme pre Vás pripravili spolu so spoločnosťou Servier.

 

Z pohodlia Vášho domova si 20. novembra 2023 o 18:00 hod. môžete vypočuť odborný program plný zaujímavých tém.

 

Odborným programom Vás bude sprevádzať Mgr. Lenka Vasiľová, riaditeľka sekretariátu SLeK.

 

Na zdanlivo jednoduchú tému s názvom „Liečba hemoroidálnej choroby z prostredia lekárne“ sa hlbšie pozrieme s PharmDr. Natáliou Rozman Antolikovou, PhD. Nasledovať Mgr. Peter Klembala s prednáškou v ktorej sa bude venovať úlohe lekárnika v manažmente pacienta s hypertenziou. „Štandardný postup pre výkon prevencie kardiovaskulárnych ochorení v podmienkach verejných lekární - poznáme správnu polohu pri meraní krvného tlaku? “ je názov témy, ktorú nám odprezentuje PharmDr. Miroslava Snopková, PhD. A nebude chýbať ani interview s prezidentom Lekárnickej komory s  PharmDr. Ondrejom Sukeľom  o aktuálnych témach pre život v lekárni.

Čítaj viac >>

Generálny partner
sekcie AKADÉMIA VENÓZNEHO ZDRAVIA:


WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2023
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2023

Dátum pridania: 24.04.2023 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame opäť na pokračovanie série webinárov  Akadémia venózneho zdravia, ktorý sme pre Vás pripravili spolu so spoločnosťou Servier. Z pohodlia Vášho domova si 24. apríla 2023 o 18:00 hod. ste si mohli vypočuť odborný program plný zaujímavých tém.

 

Odborným programom Vás bude sprevádzať Mgr. Lenka Vasiľová, riaditeľka sekretariátu SLeK.

 

Na zdanlivo jednoduchú tému s názvom „Lekárnik (farmaceut) lieči liekmi“ sa hlbšie pozrieme s PharmDr. Natáliou Rozman Antolikovou, PhD. Nasledovať bude vždy aktuálna téma cestovnej trombózy - MUDr. František Žernovický  nám prezradí ako pripraviť žily na dovolenku. A nebude chýbať ani interview s prezidentom Lekárnickej komory s  PharmDr. Ondrejom Sukeľom  o aktuálnych témach pre život v lekárni.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II. 2022
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia II. 2022

Dátum pridania: 28.11.2022 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame opäť na pokračovanie série webinárov  Akadémia venózneho zdravia, ktorý sme pre Vás pripravili spolu so spoločnosťou Servier

Odborným programom Vás bude sprevádzať Mgr. Lenka Vasiľová, riaditeľka sekretariátu a koordinátor sústavného vzdelávania.

Akú úlohu môže mať farmaceut pri liečbe venóznych ochorení sa spolu v PharmDr. Natáliou Rozman Antolíkovou, PhD. budeme zaoberať v prednáške  pod názvom - Intervencia farmaceuta v liečbe primárneho chronického venózneho ochorenia. O tom  ako empaticky komunikovať s pacientom v lekárni bude hovoriť psychologička, lektorka soft skills  Mgr. Ivana Medvecká, PhD. V rovnako zaujímavej téme, ale z inej oblasti  pod názvom  e-Lekáreň – fenomén budúcnosti (súčasnosti) budeme diskutovať s PharmDr. Lukášom Jaroščiakom. A nebude chýbať ani interview s prezidentom Lekárnickej komory s  PharmDr. Ondrejom Sukeľom  o aktuálnych témach pre život v lekárni.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2022
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2022

Dátum pridania: 07.02.2022 | Eduprofipharm

Naše pozvane do 1. časti Akadémie venózneho zdravia 2022 prijali MUDr. Jozef Klucho, ktorý sa bude venovať téme - Od vrchu až dolu! (Komplexná liečba hemoroidálneho ochorenia). Slovo po ňom preberie MUDr. Dana Šedivá, ktorá Vám vo svojej prednáške odpovie na otázku - Kam zmizli krivky? (kult extrémnej štíhlosti vs. biologická prirodzenosť). Na záver webinára sa k Vám prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom budú diskutovať na aktuálne témy pre život v lekárni.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia IV. 2021
NEWS

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia IV. 2021

Dátum pridania: 13.12.2021 | Eduprofipharm

Do 4. časti Akadémie venózneho zdravia 2021 prijali naše pozvanie MUDr. Tomáš Jankovič, PhD., ktorý sa vo svojej prednáške bude venovať - Chorobám konečníka - dobré rady nad skalpel! A Prezidentka Slovenskej psychiatrickej spoločnosti doc. Ľubomíra Izáková, PhD., ktorá sa bude venovať téme - Prvá pomoc pre dušu v rukách farmaceuta. Aj tentokrát bude súčasťou webinára diskusia prezidenta SLeK PharmDr. Ondreja Sukeľa spolu s moderátorom PharmDr. Lukášom Jaroščiakom na aktuálne témy pre život v lekárni. 

Čítaj viac >>

Synergia topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO - MUDr. Júlia Černohorská, PhD.
NEWS

Synergia topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO - MUDr. Júlia Černohorská, PhD.

Dátum pridania: 05.09.2021 | Eduprofipharm

Nestihli ste si pozrieť série live webinárov Akadémia venózneho zdravia? V spolupráci so spoločnosťou Servier Vám prinášame možnosť pozrieť si ešte raz samostatne prednášku MUDr. Júlie Černohorskej, PhD. z III. časti LIVE moderovanej web akadémie 2021.

 

Vo svojej prednáške sa venovala synergii topickej a systémovej liečby pacientov s CHVO na konkrétnych príkladoch. Vypočujte si danú prednášku a získajte 2 kredity vyplnením AD TESTu v období od 1. Novembra 2021. Na získanie kreditov je nutná registrácia.

 

Určené pre: SLeK a SK MTP

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more