Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE - uskutočnené

WEBINÁR - Bežné dispenzačné situácie – ako na to v lekárni?
Webináre

WEBINÁR - Bežné dispenzačné situácie – ako na to v lekárni?

Dátum pridania: 15.02.2024 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Zentiva Vás pozývajú na live webinár s názvom  „Bežné dispenzačné situácie – ako na to v lekárni?“. Webinár sa uskutoční 15.2.2024 o 18:00 hod. Prvú prednášku s názvom „Hemoroidy – hemoroidálne ochorenie – ako vybrať účinnú liečbu“ odprezentuje PharmDr. Jana Matušková. Slovo potom prevezme Mgr. Peter Klembala, ktorý odprezentuje prednášku na tému „Prejavy alergickej rinokonjunktivitídy – ako ich zvládnuť v rámci samoliečby v lekárni? “. Do diskusie  sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre farmaceutov (SLeK) a laborantov (SK MTP)

Odhadované trvanie webináru 60 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - MEDI - KON jar 2024
Webináre

WEBINÁR - MEDI - KON jar 2024

Dátum pridania: 13.02.2024 | Eduprofipharm

Pripravili sme pre Vás online pripojenie k webináru MEDI - KON jar 2024, ktoré sú určené pre lekárov prvého kontaktu, internistov, ako aj ďalšie špecializácie. Seminár sa bude vysielať online naživo z prednáškovej sály v Bratislave dňa 13. 2. 2024 o 16:00. Prezentované budú skúsenosti odborníkov pri bežných, ale aj závažných ochoreniach. Z daného podujatia máte možnosť získať 3 kredity za účasť.Webinár je akreditovaný pre komoru SLK.

Čítaj viac >>

WEBINÁR – Koncept multimodality antidepresív
Webináre

WEBINÁR – Koncept multimodality antidepresív

Dátum pridania: 12.02.2024 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na live webinár, ktorý sme pre Vás pripravili spolu so spoločnosťou Lundbeck.

Z pohodlia Vášho domova si 12. februára 2024 o 16:00 hod. môžete vypočuť odbornú prednášku na rovnakú tému ako názov celého webináru – Koncept multimodality antidepresív, ktorej sa bude venovať Prof. MUDr. Ján Pečeňák, CSc., z Psychiatrickej kliniky LF UK a UNB z Bratislavy, ktorý bude zároveň aj chairmanom celého podujatia.

Opäť budete mať možnosť počas celého live webináru diskutovať prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť a 2 kredity za vyplnenie AD testu. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

 

 

Určené pre SLK.

Odhadované trvanie webináru 60 min.

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia ambulantnej praxe 2024
Webináre

WEBINÁR - Akadémia ambulantnej praxe 2024

Dátum pridania: 23.01.2024 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Sandoz Vás pozývajú na live webinár s názvom  „Akadémia ambulantnej praxe 2024“. Webinár je určený pre lekárov a uskutoční sa 23.1.2024 o 16:00 hod. Prvú prednášku s názvom „Flavonoidná frakcia – komu a kedy?“ odprezentuje MUDr. Radoslav Kolesár. Slovo potom prevezme MUDr. Dagmar Gardošová, ktorá odprezentuje kazuistiku na tému „Hemoroidálne ochorenie a flavonoidy“. „ ACEi vs ARBs – guidelines a poisťovne“ je názov prednášky MUDr. Anny Vachulovej, PhD. Nasleduje MUDr. Silvia Ožvoldíková, PhD., MPH, MBA s kazuistikou na tému „ACEi vs ARBs“. Na programe je aj prednáška od MUDr. Viery Železníkovej, ktorá bude hovoriť o dyslipidémii v rukách všeobecného lekára. Kazuistiku na tému dyslipidémie si pripravila doc. MUDr. Ingrid Dravecká, PhD. Myorelaxanciá a sila dôkazov, sú všetky rovnaké? – to je otázka ktorú nám zodpovie vo svojej prednáške MUDr. Zuzana Tomášová, PhD. V závere programu sa môžeme tešiť aj na kazuistiku od MUDr. Adriany Šimkovej, PhD. na tému „Myorelaxanciá a sila dôkazov“. Do diskusie  sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

 

Určené pre SLK.

Odhadované trvanie webináru 150 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Keď prax dlhodobo potvrdzuje teóriu
Webináre

WEBINÁR - Keď prax dlhodobo potvrdzuje teóriu

Dátum pridania: 12.12.2023 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Amgen Vás pozývajú na live webinár s názvom  „Keď prax dlhodobo potvrdzuje teóriu“. Webinár je určený pre lekárov a uskutoční sa 12.12.2023 o 16:00 hod. Odborným programom Vás bude sprevádzať MUDr. Tomáš Kampe, PhD., MPH. Prvú prednášku s názvom „MRI ako posledný kúsok MOZAIKY dát apremilastu u pacienta so psoriatickou artritídou“ odprezentuje prof. MUDr. Želmíra Macejová, PhD., MPH. Slovo potom prevezme MUDr. Lívia Brušková, ktorá bude rozprávať na tému „Klinické skúšania vs. reálna prax u psoriatickej artritídy“. Stačí pozerať pri psoriáze iba na kožu? – to je otázka, ktorú nám zodpovie vo svojej prednáške MUDr. Tomáš Kampe, PhD., MPH. A na záver programu bude MUDr. Leóna Minčič porovnávať klinické skúšania s. reálnou praxou u psoriázy.

 

Do diskusie  sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 2 kredity za účasť a 2 kredity za AD TEST. AD TEST k danému webináru nájdete v sekcii webináre live-záznam alebo v e-learningu. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred

 

 

Určené pre SLK.

Odhadované trvanie webináru 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Ako lepšie zvládnuť manažment diabetes mellitus?
Webináre

WEBINÁR - Ako lepšie zvládnuť manažment diabetes mellitus?

Dátum pridania: 07.12.2023 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Abbott Vás pozývajú na live webinár s názvom  „Ako lepšie zvládnuť manažment diabetes mellitus?“. Webinár sa uskutoční 7.12.2023 o 17:00 hod. Prvú prednášku s názvom „Diabetes mellitus na Slovensku“ odprezentuje Doc. MUDr. Zbyněk Schroner, PhD. Slovo potom prevezme MUDr. Peter Novodvorský, PhD., MRCP, ktorý odprezentuje prednášku na tému „Technológia CGM v manažmente diabetes mellitus“. Ako pomáha pacientom a lekárom senzorová technológia sa dozvieme od MUDr. Tatiany Kupcovej. Na záver programu nám MUDr. Adriana Šimková, PhD. priblíži úlohu všeobecného lekára v manažmente pacienta s diabetom. Do diskusie  sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

 

Určené pre lekárov.

Odhadované trvanie webináru 120 min.

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more