Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE - uskutočnené

WEBINÁR - Ectoin – Hydro – Complex: Inovatívny prístup k prevencii a liečbe alergií
Webináre

WEBINÁR - Ectoin – Hydro – Complex: Inovatívny prístup k prevencii a liečbe alergií

Dátum pridania: 25.02.2021 | Eduprofipharm

Ectoin – Hydro – Complex: Inovatívny prístup k prevencii a liečbe alergií je názov LIVE webinára na ktorý Vás pozývame v spolupráci so spoločnosťou Bausch Health.

Na dvere nám čoskoro zaklope jar a s ňou sa nám vynára aktuálna téma alergií. Webinár otvorí odborný garant a moderátor MUDr. Radovan Košturiak, PhD. Prvá téma nesie názov rinitídy u detí, vývoj imunitného systému a alergie a odprezentuje nám ju MUDr. Janka Korytárová, PhD. Od MUDr. Radovana Košturiaka, PhD. sa dozvieme aké je postavenie Ectoinu v prevencii a symptomatickej liečby alergickej rinitídy. A na záver MUDr. Vladimír Bartovic, PhD. bude čerpať z vlastných skúseností v téme s názvom ectoin v oftalmologickej praxi.

Počas celého trvania webinára môžete diskutovať so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom live chatu.

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredit za účasť a 2 kredity za vyplnenie AD TESTu. Na získanie kreditov je potrebná registrácia vopred na www.eduprofipharm.sk v sekcii webináre live. AD TEST k danému webináru nájdete v sekcii webináre live-záznam alebo v e-learningu.

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Núdzová antikoncepcia
Webináre

WEBINÁR - Núdzová antikoncepcia

Dátum pridania: 25.02.2021 | Eduprofipharm

Dovoľujeme si Vás pozvať na Prvý Medzinárodný farmaceutický webinár venovaný urgentnej antikoncepcii, ktorý sa koná 25. februára 2021 o 12:00-13:00 s opakovaním o 18:00.  Odborný a interaktívny webinár bude v angličtine a bude simultánne prekladaný do 14 jazykov vrátane slovenčiny.

Medzinárodní prednášajúci budú prezentovať, diskutovať a odpovedať na Vaše otázky. Odborný webinár zahŕňa gynekologické a medicínske témy a prediskutováva úlohu farmaceutov v súvislosti s núdzovou antikoncepciou. Budete mať príležitosť sa tiež pýtať prednášajúcich v online chate.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Lepšie podmienky pre odporúčanú liečbu DM2
Webináre

WEBINÁR - Lepšie podmienky pre odporúčanú liečbu DM2

Dátum pridania: 23.02.2021 | Eduprofipharm

Lepšie podmienky pre odporúčanú liečbu DM2 je názov ďalšieho live webinára, ktorý sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Eli Lilly, a ktorý sa uskutoční 23.2.2021 o 17:00.

 

Webinár otvorí Hlavný odborník pre diabetológiu MZ SR MUDr. Jaroslav Fábry s témou možnosti a potenciál GLP-1 RA, ktorý Vás zároveň bude sprevádzať odborným programom. Na otázku, či je BMI správny indikátor pre liečbu diabetes mellitus 2. typu sa Vám bude snažiť odpovedať MUDr. Katarína Černá, MBA, MHA, MPHMUDr. Barbora Doležalová uvedie 5 dôvodov pre dulaglutid.

 

Počas celého webinára máte možnosť priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu.

 

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie je nutná registrácia vopred na www.eduprofipharm.sk v sekcii webináre live.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Nový problém si vyžaduje nové prístupy
Webináre

WEBINÁR - Nový problém si vyžaduje nové prístupy

Dátum pridania: 19.02.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás v spolupráci so spoločnosťou Glenmark pozýva na live webinár pod názvom Nový problém si vyžaduje nové prístupy. Webinár môžete sledovať z pohodlia Vášho domova 18.2.2021 o 17:30 a jeho hlavnou témou bude práve ochorenie COVID-19.


Odborným programom Vás bude naživo sprevádzať MUDr. Peter Lipovský, ktorý bude zároveň hovoriť o domácej liečbe ochorenia COVID-19 a konkrétnych odporúčaniach pre pacienta. Naše pozvanie prijal aj biochemik Pavol Čekan, PhD. ktorý vyvinul prvé slovenské PCR testy  a budeme sa s ním rozprávať o mýtoch a faktoch spojenými s očkovaním proti danému ochoreniu. MUDr. Diana Vološinová, PhD., MBA sa zhostí témy nových možností liečby COVID-19 na Slovensku.


Počas celého webinára môžete priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu.


Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred na www.eduprofipharm.sk v sekcii webináre live.

 

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - NSA a paracetamol v samoliečbe bolesti a horúčky – čo hovorí EBM? - 1.časť
Webináre

WEBINÁR - NSA a paracetamol v samoliečbe bolesti a horúčky – čo hovorí EBM? - 1.časť

Dátum pridania: 16.02.2021 | Eduprofipharm

Slovenská lekárnická komora Vás pozýva na trojdielny live webinár s názvom NSA a paracetamol v samoliečbe bolesti a horúčky – čo hovorí EBM?

 

Vo všetkých troch častiach Vám svoje poznatky a skúsenosti s problematikou odprezentujú PharmDr. Veronika Slezáková, PhD.PharmDr. Jana Schweigertová, PhD.

V prvej časti 16. februára 2021 o 18:00 budú hovoriť o základných zásadách samoliečby bolesti a horúčky - o účinnosti NSA a paracetamolu, výbere a použití v špecifických skupinách pacientov ako sú deti, starší pacienti, tehotné a dojčiace ženy.

 

Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu.

  

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárnikov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred na www.eduprofipharm.sk v sekcii webináre live.

Čítaj viac >>

Webinár - Erdosteín, liek mnohých možností a tvárí
Webináre

Webinár - Erdosteín, liek mnohých možností a tvárí

Dátum pridania: 11.02.2021 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou ANGELINI Vás pozývame na LIVE webinár pod názvom Erdosteín, liek mnohých možností a tvárí.

Spoločne sa pozrieme na využitie erdosteínu v rôznych lekárskych odborných špecializáciách. Program zaháji prof. MUDr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott. Ric., MHA s prednáškou v ktorej sa bude venovať pochopeniu mechanizmu účinku erdosteínu, ako podkladu pre úspešné klinické použitie. MUDr. Zuzana Rennerová, PhD., MBA nám porozpráva o erdosteíne z pohľadu pediatra a imunoalergológa. Neskôr sa pozrieme s MUDr. Barborou Uhliarovou, PhD. na erdosteín v službách ORL lekára. A na záver nám MUDr. Anna Bobčáková priblíži tému erdosteínu v pneumológii.

Zapojte sa do diskusie s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu!

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredit za účasť a 2 kredity za vyplnenie AD TESTu. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred. AD TEST k danému webináru nájdete v sekcii webináre live-záznam alebo v e-learningu.

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more