Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE - uskutočnené

WEBINÁR - Sedenie je nové fajčenie: „Odlepte sa!“
Webináre

WEBINÁR - Sedenie je nové fajčenie: „Odlepte sa!“

Dátum pridania: 20.03.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou KRKA Slovensko s.r.o. Vás srdečne pozývame 20. marca 2023 o 18:00 hod. na live webinár s názvom - Sedenie je nové fajčenie: „Odlepte sa!“. 120 minútovým odborným programom Vás naživo bude sprevádzať MUDr. Veronika Jakubovičová. V úvode odborného programu bude PharmDr. Marcel Jusko, PhD. rozprávať o farmakoterapii bolesti z pohľadu klinického farmaceuta. Slovo potom prevezme MUDr. Veronika Jakubovičová, ktorá si pripravila zaujímavú kazuistiku pod názvom Manažment bolesti chrbta v praxi všeobecného lekára. A v závere programu Mgr. Michal Rafajdus, PhD., MPH bude rozdávať tipy a triky ako si vytvoriť ergonomické pracovné prostredie, aby nás nebolel chrbát a práca išla od ruky. Do diskusie  sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred. Ďalšie 2 kredity môžete získať vyplnením AD TESTu.

 

 Určené pre SLK, SLeK, SK MTP.

Odhadované trvanie webináru 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Môžeme urobiť pre pacientov  s DM2 a CKD niečo viac?
Webináre

WEBINÁR - Môžeme urobiť pre pacientov s DM2 a CKD niečo viac?

Dátum pridania: 09.03.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou Bayer Vás srdečne pozývame 9. marca 2023 o 14:00 na live webinár pod názvom „Môžeme urobiť pre pacientov s DM2 a CKD niečo viac? Skoré začatie liečby cielené na zápalové a fibrotické procesy môže znížiť riziko progresie CKD a KV udalostí“. Spoločne sa pozrieme na tému webinára z pohľadu nefrológa a diabetológa. Pozvanie prijali významní odborníci MUDr. Jaroslav Rosenberger, PhD. a doc. MUDr. Zbynek Schroner, PhD. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre členov: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Synergia medzi črevnou mikroflórou a imunitným systémom v ambulancii a za tarou
Webináre

WEBINÁR - Synergia medzi črevnou mikroflórou a imunitným systémom v ambulancii a za tarou

Dátum pridania: 28.02.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou STADA Vás srdečne pozývame 28. februára 2023 o 18:00 na live webinár pod názvom „Synergia medzi črevnou mikroflórou a imunitným systémom v ambulancii a za tarou“. Odborným programom Vás bude sprevádzať PharmDr. Natália Rozman Antoliková, PhD. V úvode programu MUDr. Martina Miškovská, PhD. prezradí ako pomôcť deťom prekonať obdobie zvýšenej chorobnosti. Slovo si prevezme MUDr. Radovan Juríček, ktorý sa vo svojej prezentácii bude zaoberať probiotikami v každodennej praxi. Tretia téma webináru nesie názov „Črevná mikroflóra, imunita o rozlohe piatich futbalových ihrísk“ a venovať sa jej bude PharmDr. Natália Rozman Antoliková, PhD. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a farmaceutov a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre členov: SLKSLeK

Predpokladaná dĺžka trvania: 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - MEDI - KON jar 2023
Webináre

WEBINÁR - MEDI - KON jar 2023

Dátum pridania: 16.02.2023 | Eduprofipharm

Pripravili sme pre Vás sériu odborných seminárov MEDI - KON jar 2023, ktoré sú určené pre lekárov prvého kontaktu, internistov, ako aj ďalšie špecializácie. Seminár sa bude vysielať online naživo z prednáškovej sály v Bratislave dňa 16.2.2023 o 16:00. Prezentované budú skúsenosti odborníkov pri bežných, ale aj závažných ochoreniach. Z daného podujatia máte možnosť získať 4 kredity za účasť. Seminár je akreditovaný pre komoru SLK.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Ako sa zmenila liečba pacientov s CKD?
Webináre

WEBINÁR - Ako sa zmenila liečba pacientov s CKD?

Dátum pridania: 15.02.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou AstraZeneca Vás srdečne pozývame 15. februára 2023 o 17:00 na live webinár pod názvom „Ako sa zmenila liečba pacientov s CKD?“. Počas hodinového odborného programu Vás bude sprevádzať Doc. MUDr. Zuzana Žilinská, PhD., MPH, MHA. Prvú prezentáciu na tému DAPA CKD – od štúdie k indikácii, nám odprezentuje doc. MUDr. Zuzana Žilinská, PhD., MPH, MHA. Nasledovať bude prof. MUDr. Ondřej Viklický, CSc., ktorý nám prezradí čo nám priniesol dapagliflozín v liečbe pacientov s CKD v Čechách. A v závere sa spoločne s prof. MUDr. Ivanou Dedinskou, PhD. pozrieme na to čo nám priniesol dapagliflozín v liečbe pacientov s CKD na Slovensku. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredit za účasť a 2 kredity za AD TEST. Na získanie kreditov je potrebná registrácia vopred.

 

Určené pre členov: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Komplexný prístup v liečbe hnačky
Webináre

WEBINÁR - Komplexný prístup v liečbe hnačky

Dátum pridania: 31.01.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou BAUSCH Health Vás srdečne pozývame 7. septembra 2022 o 17:00 na live webinár pod názvom Komplexný prístup v liečbe hnačky. Počas hodinového odborného programu si budete môcť vypočuť prednášku MUDr. Martina Matejku, PhD. na tému Inovatívne možnosti liečby ochorení so symptómom hnačka. Tešiť sa môžete aj na prof. MUDr. Karola Králinského, PhD., ktorý nám povie o prínosoch a možných rizikách v súvislosti s probiotikami a tyndalizovanými baktériami. Po odbornej prednáške prídu na rad aj kazuistiky. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more