Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE - uskutočnené

WEBINÁR - Večer s kazuistikami naprieč Slovenskom II.
Webináre

WEBINÁR - Večer s kazuistikami naprieč Slovenskom II.

Dátum pridania: 30.04.2024 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Servier Vás pozýva na druhú časť live webináru s názvom „Večer s kazuistikami naprieč Slovenskom“. Webinár je určený pre lekárov a uskutoční sa 30. apríla 2024 o 17:00 hod. Odborným programom Vás bude sprevádzať MUDr. Barbora Zoboková. Zaujímavé kazuistiky priamo z praxe Vám odprezentujú prednášajúci naprieč celým Slovenskom: MUDr. Barbora Zoboková, MUDr. Zuzana Némethyová, MUDr. Daniel Kolény, MUDr. Oľga Bobelová, MUDr. Viliam Vaník. A v závere programu sa s doc. MUDr. Zbynekom Schronerom, PhD. pozrieme na aktuálne témy v diabetológii. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a budú mu pridelené 2 kredity. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre SLK.

Odhadované trvanie webinára 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Impulz sestry 2024
Webináre

WEBINÁR - Impulz sestry 2024

Dátum pridania: 23.04.2024 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás v spolupráci so spoločnosťou Novartis pozýva na live webinár Impulz sestry 2024. Webinár je určený pre zdravotné sestry a uskutoční sa 23.4.2024 o 17:00 hod. V úvode programu bude PhDr. Zuzana Gavalierová, MPH rozprávať o dyslipidémii a chlesterole na Slovensku. Neskôr si od Mgr. Margity Mikátovej vypočujeme prednášku o LDL-C ako o hlavnom rizikovom faktore IM. Slovo si potom prevezme Mgr. Daniela Haincová, ktorá nám priblíži PO liečbu dyslipidémie u pacientov po IM. Program pokračuje v podaní Mgr. Aleny Kubaščíkovej a jej pútavou prednáškou o novej možnosti v liečbe dyslipidémie v roku 2023 na Slovensku. Niečo o edukácii pacienta po IM v Kardiocentre Prešov nám povie Mgr. Ľudmila Goboňová. A v závere programu si môžeme vypočuť prednášku o farmakologickom minime u pacientov po IM od PharmDr. Vasila Šatníka.

 

Do diskusie  sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 2 kredity za účasť a 2 kredity za AD TEST. AD TEST k danému webináru nájdete v sekcii webináre live-záznam alebo v e-learningu. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred

 

Určené pre SK SaPA.
Odhadované trvanie webináru 120 min.

 

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - PRO BIOS I.
Webináre

WEBINÁR - PRO BIOS I.

Dátum pridania: 16.04.2024 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na live webinár s názvom „PRO BIOS I.“, ktorý sa bude konať 16. apríla 2024 od 16:00 hod. Odborný program je zostavený zo šiestich prednášok. V úvode programu bude MUDr. Martin Matejka, PhD. rozprávať o vitamínoch B v súvislosti s deťmi. MUDr. Vladimír Holec, PhD. nám zodpovie otázku, čo vyplýva z aktuálnych európskych guidelines ohľadom inteligentnej voľby probiotika. Ďalšou zaujímavou témou bude téma - Vitamín D - Konsenzus panelu odborníkov pre strednú Európu, a odprezentuje ju PharmDr. Filip Max. V druhej polovici programu sa môžete tešiť na prednášku od MUDr. Dušana Baláža s názvom „Saccharomyces boulardii a jej miesto v eradikačnej liečbe infekcie H. pylori.“ Veľmi aktuálna téma Histamínovej intolerancie odznie v podaní MUDr. Marty Serdahelyovej. A v závere odborného programu preberieme s MUDr. Adrianou Šimkovou, PhD. nové kompetencie a inovatívne prístupy v manažmente pacienta v ambulancii VLD. Opäť budete mať možnosť počas celého live webináru diskutovať prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a budú mu pridelené 3 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Určené pre SLK.

Odhadované trvanie webináru 180 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2024
Webináre

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia I. 2024

Dátum pridania: 15.04.2024 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame opäť na pokračovanie série webinárov Akadémia venózneho zdravia, ktorý sme pre Vás pripravili spolu so spoločnosťou Servier. Z pohodlia Vášho domova si 15. apríla 2024 o 18:00 hod. môžete vypočuť odborný program plný zaujímavých tém s podtitulom „Manažment venóznej insuficiencie v lekárni

Odborným programom Vás bude sprevádzať Mgr. Lenka Vasiľová, riaditeľka sekretariátu SLeK.

Na zdanlivo jednoduchú tému s názvom „Varixy trochu inak“ sa hlbšie pozrieme s MUDr. Františkom Žernovickým. Nasledovať bude PhDr. Pavla Banýrová, ktorá Vám poradí ako riešiť špecifické situácie s pacientami priamo za tarou. A nebude chýbať ani interview s prezidentom Lekárnickej komory s  PharmDr. Ondrejom Sukeľom  o aktuálnych témach pre život v lekárni. Opäť budete mať možnosť počas celého live webináru diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárnikov a laborantov a budú mu pridelené 2 kredity za účasť a 2 kredity za vyplnenie AD testu. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: lekárnikov (SLeK), laborantov (SK MTP).

Odhadované trvanie webinára 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - GYN AKADÉMIA
Webináre

WEBINÁR - GYN AKADÉMIA

Dátum pridania: 10.04.2024 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťami MSD a Roche Vás pozývajú na live webinár s názvom  „GYN AKADÉMIA“. Webinár je určený pre lekárov a uskutoční sa 10. 4. 2024 o 17:00 hod.  Prvú prednášku s názvom „Implementácia screeningu HPV DNA v ČR a výsledky štúdie LIBUŠE“ odprezentuje prof. MUDr. Jiří Sláma, Ph.D. Slovo potom si zoberie  MUDr. Júlia Hederlingová, PhD., ktorá bude rozprávať na tému HPV infekcie a očkovania. Do diskusie  sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre SLK.

Odhadované trvanie webináru 60 min.

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Na hmotnosti záleží… Obezita je ochorenie!
Webináre

WEBINÁR - Na hmotnosti záleží… Obezita je ochorenie!

Dátum pridania: 04.04.2024 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na live webinár zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a lekárnikov, ktorý sme pre Vás pripravili spolu so spoločnosťou Eli Lilly Slovakia. Z pohodlia vášho domova si 4. apríla 2024 o 16:00 hod. môžete vypočuť odborné prednášky na tému obezita. Celým webinárom vás bude sprevádzať doc. MUDr. Ľubomíra Fábryová, PhD., MPH, prezidentka Slovenskej obezitologickej asociácie. Na obezitu od A po Z sa pozrieme v prvej prednáške v podaní doc. MUDr. Adeli Penesovej, PhD. Pohľad na túto tému očami všeobecného lekára nám predstaví doc. MUDr. Marek Kučera PhD., MHA., MPH a na to,  ako správne komunikovať s pacientom nás pripraví MUDr. Ivan Majerčák, PhD. Opäť budete mať možnosť počas celého live webináru diskutovať prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a lekárnikov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Webinár je zaradený ako: vzdelávanie lekárov (SLK) , vzdelávanie lekárnikov (SLEK)

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more