Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE - uskutočnené

WEBINÁR - Inovatívne liekové formy v prevencii a v terapii (KOŠICE)
Webináre

WEBINÁR - Inovatívne liekové formy v prevencii a v terapii (KOŠICE)

Dátum pridania: 07.06.2023 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na LIVE STREAM semináru s názvom „Inovatívne liekové formy v prevencii a v terapii“, ktorý sa bude konať 7. júna 2023 od 16:00 hod. v hoteli Double Tree Hilton, Košice. Vy môžete seldovať prednášky online, z pohodlia Vášho domova. Odborný program sme zostavili do 6 prednášok. Na úvod nám bude rozprávať PharmDr. Pavel Mučaji, PhD. o perorálnych liekových formách. Slovo následne prevezme doc. MUDr. Martin Hrubiško, PhD. a venovať sa bude nežiadúcim potravinovým reakciám s dôrazom na potravinovú intoleranciu. Pokračovať bude prof. MUDr. Mgr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott.Ric., MHA, FAAAAI, ktorý sa vo svojej prednáške bude zaoberať zinkom, imunitným systémom, infekciou a imunitnou homeostázou. Ďalej bude rozprávať doc. MUDr. Milan Kuchta, CSc. o dojčenských kolikách. Nasledovať bude prednáška PharmDr. Radoslava Daniša, PhD. v ktorej prezradí niečo o farmakologickej liečbe akútnej gastroenteritídy. Na záver prevezme slovo PharmDr. Filip Max s témou vitamín D. Do diskusie sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 3 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLK, SLeK a SK MTP

Čítaj viac >>

WEBINÁR - FEMINA webinár
Webináre

WEBINÁR - FEMINA webinár

Dátum pridania: 06.06.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou Klosterfrau Vás srdečne pozývame 6. júna 2023 o 17:00 na live webinár pod názvom „FEMINA webinár, webinár nie len pre ženy... počas 60 minútového odborného programu si môžete vypočuť dve prednášky. Prvú prednášku, s názvom “Ako na spánok z pohľadu psychiatra“ bude prezentovať MUDr. Zuzana Vančová, PhD. Druhú prednášku si vypočujeme od MUDr. Romana Tomaškina, PhD., ktorý bude hovoriť na tému Infekcií dolných močových ciest – úskalia diagnostiky a liečby v praxi. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov, farmaceutov, laborantov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLK, SLeK, SK MTP.

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Inovatívne liekové formy v prevencii a v terapii (BRATISLAVA)
Webináre

WEBINÁR - Inovatívne liekové formy v prevencii a v terapii (BRATISLAVA)

Dátum pridania: 30.05.2023 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na LIVE STREAM seminára s názvom „Inovatívne liekové formy v prevencii a v terapii“, ktorý sa bude konať 30. mája 2023 od 16:00 hod. v hoteli Bratislava, Bratislava. Vy môžete seldovať prednášky online, z pohodlia Vášho domova. Odborný program sme zostavili do 6 prednášok. Na úvod nám doc. MUDr. Milan Kuchta, CSc. bude rozprávať o dojčenských kolikách. Pokračovať bude prof. MUDr. Mgr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott.Ric., MHA, FAAAAI, ktorý sa vo svojej prednáške bude zaoberať zinkom, imunitným systémom, infekciou a imunitnou homeostázou. Slovo následne prevezme doc. MUDr. Martin Hrubiško, PhD. a venovať sa bude nežiadúcim potravinovým reakciám s dôrazom na potravinovú intoleranciu. Neskôr sa s prof. PharmDr. Pavelom Mučaji, PhD. pozrieme na perorálne liekové formy. Ďalej slovo prevezme PharmDr. Filip Max s témou vitamín D. Na záver programu nám PharmDr. Radoslav Daniš, PhD. prezradí aj niečo o farmakologickej liečbe akútnej gastroenteritídy. Do diskusie sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 3 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLK, SLeK a SK MTP

Čítaj viac >>

WEBINÁR ​​​​​​- Kde sme a kam smerujeme? Ekonomická realita a perspektíva slovenských lekární
Webináre

WEBINÁR ​​​​​​- Kde sme a kam smerujeme? Ekonomická realita a perspektíva slovenských lekární

Dátum pridania: 29.05.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so Slovenskou lekárnickou komorou  Vás srdečne pozývame 29. mája 2023 o 18:00 na live webinár s názvom „Kde sme a kam smerujeme? Ekonomická realita a perspektíva slovenských lekární“. Počas dvojhodinového odborného programu budete mať možnosť vypočuť si odbornú diskusiu na tému webinára. Diskutovať budúPharmDr. Ondrej Sukeľ, PharmDr. Miroslava Snopková, PhD. a PharmDr. Norbert Chano. Počas celého webinára sa môžete zapojiť do diskusie prostredníctvom live chatu, kde môžete klásť svoje otázky. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárnikov a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLeK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Meldonium: od výskumu do klinickej praxe
Webináre

WEBINÁR - Meldonium: od výskumu do klinickej praxe

Dátum pridania: 25.05.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou ASH Vás srdečne pozývame 25. mája 2023 o 17:00 na live webinár pod názvom „Meldonium: od výskumu do klinickej praxe. 60 minútovým odborným programom Vás bude sprevádzať MUDr. Ľubomír Fľak, PhD. Hlavnou témou webináru bude prednáška od Assoc. Prof. Kārlis Trušinskis. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

 

Určené pre: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Prekvapivé liekové interakcie
Webináre

WEBINÁR - Prekvapivé liekové interakcie

Dátum pridania: 22.05.2023 | Eduprofipharm

V spolupráci so Slovenskou lekárnickou komorou  Vás srdečne pozývame 22. mája 2023 o 18:00 na live webinár s názvom „Prekvapivé liekové interakcie“. Počas dvojhodinového odborného programu budete mať možnosť vypočuť si prednášku PharmDr. Josefa Suchopára na tému  „Prekvapivé liekové interakcie“. V druhej polovici podujatia sa môžete tešiť na odbornú diskusiu na tému liekových interakcií medzi PharmDr. Josefom Suchopárom a  PharmDr. Ondrejom Sukeľom. Počas celého webinára sa môžete zapojiť do diskusie prostredníctvom live chatu, kde môžete klásť svoje otázky. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárnikov a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLeK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 120 min.

 

 

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more