Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE - uskutočnené

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III.
Webináre

WEBINÁR - Akadémia venózneho zdravia III.

Dátum pridania: 07.09.2020 | Eduprofipharm

3. časť LIVE moderovanej web akadémie – 7. septembra o 18:00 hod.

 

Posuňte sa s nami do sveta online a prijmite pozvanie na tretiu časť unikátneho live webináru, ktorý sme pripravili pre Vás – odborníkov z lekární. Celým programom Vás prevedie Váš kolega a moderátor PharmDr. Peter Ceniga.  

 

Opäť sa k Vám hneď v úvode prihovorí prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ a spolu s moderátorom webináru budú viesť diskusiu na témy, ktoré Vás aktuálne trápia.

 

Naše pozvanie do III. série Akadémie venózneho zdravia opäť prijal špičkový odborník v danej oblasti MUDr. František Žernovický, ktorý sa tentokrát bude venovať kompresii ako súčasti liečby CHVO. Naše pozvanie do diskusia prijal aj prof. PharmDr. Ján Kyselovič, CSc., ktorý sa bude zaoberať témou - venofarmaká vs. výživové doplnky.

 

 

Na záver sa môžete zapojiť do živej diskusie so všetkými prednášajúcimi a to z pohodlia Vášho domova.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Čím v lekárenstve žijeme?
Webináre

WEBINÁR - Čím v lekárenstve žijeme?

Dátum pridania: 15.07.2020 | Eduprofipharm

15. júla 2020 o 18:00 hod.

 

Slovenská lekárnicka komora spolu so spoločnosťou EDUprofiPHARM Vám prináša ďalší live webinár,  ktorý môžete sledovať z pohodlia Vášho domova 15.7.2020.

 

Prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ nám priblíži aktuálnu situáciu v lekárnictve v téme jeho prednášky - Covid, necovid – život ide ďalej. Čo nás čaká v rámci overovania liekov? O tom budú hovoriť  Mgr. Pavol Ondrovič spolu s Ing. Romanom Gubom. Celým odborným programom Vás bude naživo sprevádzať PharmDr. Lukáš Jaroščiak.

 

Na záver sa môžete zapojiť do živej diskusie so všetkými prednášajúcimi a to prostredníctvom live chatu.

 

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania farmaceutov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť.

 

Webinár je určený pre farmaceutov.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Laboratórna diagnostika a aktuálne témy pre rok 2020
Webináre

WEBINÁR - Laboratórna diagnostika a aktuálne témy pre rok 2020

Dátum pridania: 01.07.2020 | Eduprofipharm

1. júla 2020 o 17:00 hod.

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Roche Vás pozýva na I. časť vzdelávacích webinárov realizovaných Slovenskou spoločnosťou klinickej biochémie s podporou partnerov pod názvom – SARS-CoV-2 a in Vitro Diagnostika.

Témou diagnostiky koronavírusu z pohľadu infektológa Vás prevedie prof. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD. O ďalších dôležitých biochemických parametroch pre určenie závažnosti, či predikcie stavu pacienta s koronavírusom Vám porozpráva primár MUDr. Martin Novotný, PhD.  Celým odborným programom  Vás bude sprevádzať a o svoje bohaté skúsenosti špecialistu laboratórnej medicíny s prácou na MOM – mobilnom odbernom mieste sa podelí pani primárka MUDr. Hedviga Pivovarníková.

Na záver sa môžete zapojiť do živej diskusie so všetkými prednášajúcimi a to z pohodlia Vášho domova.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Quo vadis, diabetológia?
Webináre

WEBINÁR - Quo vadis, diabetológia?

Dátum pridania: 30.06.2020 | Eduprofipharm

30. júna 2020 o 18:00 hod.

Quo vadis, diabetológia ?

Na túto a ďalšie otázky sa budú snažiť odpovedať odborníci v oblasti diabetológie počas live webináru pod rovnakým názvom Quo vadis, diabetológia, ktorý sa uskutoční 30. júna 2020 o 18 hod.  Do živej diskusie pod  záštitou Hlavného odborníka MZ SR  pre diabetológiu MUDr.  Jaroslava Fábryho prijali pozvanie  aj MUDr. Dalibor Šošovec, MUDr. Jozef Lacka, PhD., MBA, MUDr. Martina Merčiaková, MBA a MUDr. Mgr. Jozef Polko, MPH, MHA. Spolu s nimi sa  pozrieme ako uskutočnená štúdia ovplyvnila  odporúčania liečby diabetu, a či reálna prax hovorí to isté, a tiež tu odznie téma aké karty rozdali quidelines pre rok 2020.

Počas celého webinára môžete priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu.

 

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a je mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov CME je nutná registrácia vopred.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - „Reštart“ v psychiatrii  na Slovensku
Webináre

WEBINÁR - „Reštart“ v psychiatrii na Slovensku

Dátum pridania: 30.06.2020 | Eduprofipharm

30. jún 2020

 

V spolupráci so spoločnosťou JANSSEN Vás pozývame na LIVE webinár pod názvom „Reštart v psychiatrii na Slovensku.

Nad aktuálnou slovenskou situáciou v psychiatrickom odbore sa budú zamýšľať vo svojich prednáškách MUDr. Zuzana Janíková, MUDr. Darmar Breznoščáková, PhD. a MUDr. Ľubomíra Izáková. Budú sa spolu s Vami  snažiť odpovedať na tieto dôležité témy. Je potrebné reformovať? Čo priniesol čas v psychiatrii? Aké sú slovenské štandardy v psychiatrii?

Do týchto tém sa môžete zapojiť svojimi otázkami, postrehmi a diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom chatu počas celého webinára z pohodlia domova.

Podujatie je zaradené do kontinuálneho vzdelávania lekárov a je mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov CME je nutná registrácia vopred.

 

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Škola diagnostiky  všeobecného lekárstva  pre dospelých III. - srdcové zlyhávanie v ambulantnej praxi
Webináre

WEBINÁR - Škola diagnostiky všeobecného lekárstva pre dospelých III. - srdcové zlyhávanie v ambulantnej praxi

Dátum pridania: 29.06.2020 | Eduprofipharm

29. júna 2020 o 18:00 hod.

 

Sledujte s nami z pohodlia domova aj tretiu časť interkatívnej online „ŠKOLY DIAGNOSTIKY VŠEOBECNÉHO LEKÁRSTVA PRE DOSPELÝCH“ s podtitulom Srdcové zlyhávanie v ambulantnej praxi.

 

V tejto časti budeme spolu s prof. MUDr. Jánom Gajdošíkom, PhD. a prof. MUDr. Andrejom Dukátom, CSc., FRCP, FESC pokračovať v téme „Manažmentu srdcového zlyhania“.

 

Zapojte sa aj Vy aktívne prostredníctvom otázok v LIVE chate do diskusie.

 

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a je mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov CME je nutná registrácia vopred.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more