Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE - uskutočnené

WEBINÁR - PEDI KON 2021
Webináre

WEBINÁR - PEDI KON 2021

Dátum pridania: 12.10.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás pozýva na live webinár PEDI- KON jeseň 2021. Webinár je určený pre lekárov a uskutoční sa 12. októbra 2021 o 17:30. Hneď v úvode sa dozvieme, prečo je očkovanie proti HPV dôležité od MUDr. Radmily Sládičekovej, PhD., MPH. Spolu s pani  prof. MUDr. Ľudmilou Podrackou, CSc. sa pozrieme na aktuálne aspekty vitamínu C v zdraví a chorobe z pohľadu pediatra. Nasledovať bude prednáška doc. MUDr. Miriam Kolníkovej, PhD. s názvom - Neurologické benefity podávania fixnej kombinácie magnézia a vitamínu B6 v pediatrii. O správnom menežmente liečby horúčky nám povie MUDr. Martin Matejka, PhD. Odborný program uzavrie MUDr. Martina Miškovská, PhD. s prednáškou, v ktorej sa bude venovať alergickej rinokonjuktivitíde a urtikárii v školskom veku z pohľadu pediatra. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a budú mu pridelené 2 kredity za účasťNa získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Určené pre SLK

Odhadované trvanie webinára 120 min

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Antibiotiká a moderný farmaceut
Webináre

WEBINÁR - Antibiotiká a moderný farmaceut

Dátum pridania: 06.10.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Krka Vás pozýva na  live webinár pod názvom Antibiotiká a moderný farmaceut. Odborným programom Vás bude naživo sprevádzať

MUDr. Jana Bendová, PhD., MPH, MBA. Prvá prednáška PharmDr. Márie Göböovej, PhD. nesie názov Mýty a fakty o jednotlivých skupinách antibiotík. O palete antibiotík v ambulancii všeobecného lekára nám bude rozprávať MUDr. Jana Bendová, PhD., MPH, MBA. A na záver sa spoločne s MUDr. Ľubomírom Sojákom pozrieme na antibiotickú politiku v UN Bratislava. Počas celého webináru môžete priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárnikov a laborantov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť a 2 kredity za vyplnenie AD TESTu. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre SLeK a SK MTP

Odhadované trvanie webinára 90 min

Čítaj viac >>

WEBINÁR - MEDI KON jeseň 2021
Webináre

WEBINÁR - MEDI KON jeseň 2021

Dátum pridania: 05.10.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás srdečne pozýva 5.10.2021 o 17:30 na odbornú online konferenciu MEDI-KON jeseň 2021 určenú pre lekárov.

Odborný program bude bohatý na zaujímavé témy. Prvý prednášajúci je doc. MUDr. Igor Martuliak, PhD. s témou súčasného pohľadu na metamizol a jeho miesto v analgetickej liečbe. Jasne, stručne a klinicky nám o erdosteíne porozpráva prof. MUDr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott. Ric., MHA. Multimodálna analgézia akútnej bolesti fixnou kombináciou dávok dexketoprofén/tramadol je názov témy, ktorou sa bude zaoberať MUDr. Zsolt Mihalovics. Nasleduje stále aktuálna téma ochranných úloh vitamínu D v súvislosti s pandémiou COVID-19 a zaoberať sa ňou bude MUDr. Oleksandr Dobrovanov PhD., MBA. Odborný program uzavrie MUDr. Katarína Dostálová prednáškou o závislosti na tabaku a aktuálnych možnostiach terapie.

Opäť máte možnosť počas celého livestreamu diskutovať so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom chatu.

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania SLK a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa
Webináre

WEBINÁR - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa

Dátum pridania: 28.09.2021 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou Eli Lilly Vás srdečne pozývame 28. septembra 2021 o 16:00 na live webinár pod názvom - Čo je nové v ambulantnej praxi reumatológa. Práve o aktualitách z odboru bude v úvode webinára hovoriť  doc. MUDr. Zdenko Killinger, PhD. Spolu s MUDr. Soňou  Dubeckou, PhD. sa pozrieme na problematiku manažmentu liečby pacienta s RA a o svoje skúsenosti s JAK inhibítormi z reálnej praxe sa podelí MUDr. Vanda Mlynáriková, PhD. Hodinovým odborným programom Vás naživo bude sprevádzať garant podujatia prof. MUDr. Želmíra Macejová, PhD., MPH., ktorá spolu s prednášajúcimi bude viesť diskusiu na vyššie uvedené témy. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred. 

Určené pre SLK

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Zmenila pandémia infekčné komplikácie?
Webináre

WEBINÁR - Zmenila pandémia infekčné komplikácie?

Dátum pridania: 23.09.2021 | Eduprofipharm

Srdečne Vás pozývame na live webinár s názvom Zmenila pandémia infekčné komplikácie?, ktorý sme pre Vás pripravili v spolupráci s Klinikou onkohematológie LF UK a NOÚ Bratislava, Klinikou infektológie a cestovnej medicíny a so spoločnosťou Pfizer. Z pohodlia Vášho domova si 23.9.2021 o 14:30 môžete vypočuť odborný program bohatý na zaujímavé a aktuálne témy. Programom Vás bude sprevádzať doc. MUDr. Ľuboš Drgoňa, CSc.MHA., odborný garant samotného podujatia. Hneď po privítaní a uvedení do problematiky, bude nasledovať prednáška od MUDr. Evy Mikuškovej, PhD. s názvom Zvýšené riziko rozvoja invazívnej pľúcnej aspergilózy u pacientov so závažným priebehom ochorenia COVID-19. Doc. MUDr. Ľuboš Drgoňa, CSc., MHA sa bude zaoberať témou COVID-19 a onkohematologický pacient – kam sme sa posunuli od začiatku pandémie. Odborný program uzavrie prof. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD. prednáškou Manažment liečby infekčných komplikácií pri COVID-19. Znova budete mať možnosť počas celého live webináru diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania SLK a budú mu pridelené kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred. Navyše za vyplnenie AD TESTu môžete získať ďalšie 2 kredity.

 

Určené pre: SLK

 

Predpokladaná dĺžka trvania: 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?
Webináre

WEBINÁR - Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?

Dátum pridania: 21.09.2021 | Eduprofipharm

Pozývame Vás na LIVE webinár pod názvom Čo odhalil domáci monitoring TK na Slovensku?,  ktorý sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Servier. Webinár môžete sledovať z pohodlia Vášho domova 21. septembra o 17:00. Webinárom Vás bude sprevádzať MUDr. Ivana Šoóšová, PhD., FESC. Odborný program začína prednáškou od MUDr. Adriany Šimkovej, PhD. a nesie názov výsledky DMTK u pacientov s arteriálnou hypertenziou v roku 2021. Nasledovať bude MUDr. Ivana Šoóšová, PhD., FESC., ktorá nám povie aký kľúčový je pre pacienta prvý krok. Čo s hypertonikom v druhom kroku sa dozvieme od MUDr. Veroniky Kolíkovej. A na záver sa budeme s MUDr. Marekom Kučerom, PhD, MHA, MPH. venovať téme synergického a včasného zníženia KV rizika v praxi. Počas celého webináru môžete priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania SLK a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Určené pre: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 120min.

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more