Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE - uskutočnené

WEBINÁR - Čím v lekárenstve žijeme?
Webináre

WEBINÁR - Čím v lekárenstve žijeme?

Dátum pridania: 15.07.2020 | Eduprofipharm

15. júla 2020 o 18:00 hod.

 

Slovenská lekárnicka komora spolu so spoločnosťou EDUprofiPHARM Vám prináša ďalší live webinár,  ktorý môžete sledovať z pohodlia Vášho domova 15.7.2020.

 

Prezident Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondrej Sukeľ nám priblíži aktuálnu situáciu v lekárnictve v téme jeho prednášky - Covid, necovid – život ide ďalej. Čo nás čaká v rámci overovania liekov? O tom budú hovoriť  Mgr. Pavol Ondrovič spolu s Ing. Romanom Gubom. Celým odborným programom Vás bude naživo sprevádzať PharmDr. Lukáš Jaroščiak.

 

Na záver sa môžete zapojiť do živej diskusie so všetkými prednášajúcimi a to prostredníctvom live chatu.

 

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania farmaceutov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť.

 

Webinár je určený pre farmaceutov.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Laboratórna diagnostika a aktuálne témy pre rok 2020
Webináre

WEBINÁR - Laboratórna diagnostika a aktuálne témy pre rok 2020

Dátum pridania: 01.07.2020 | Eduprofipharm

1. júla 2020 o 17:00 hod.

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Roche Vás pozýva na I. časť vzdelávacích webinárov realizovaných Slovenskou spoločnosťou klinickej biochémie s podporou partnerov pod názvom – SARS-CoV-2 a in Vitro Diagnostika.

Témou diagnostiky koronavírusu z pohľadu infektológa Vás prevedie prof. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD. O ďalších dôležitých biochemických parametroch pre určenie závažnosti, či predikcie stavu pacienta s koronavírusom Vám porozpráva primár MUDr. Martin Novotný, PhD.  Celým odborným programom  Vás bude sprevádzať a o svoje bohaté skúsenosti špecialistu laboratórnej medicíny s prácou na MOM – mobilnom odbernom mieste sa podelí pani primárka MUDr. Hedviga Pivovarníková.

Na záver sa môžete zapojiť do živej diskusie so všetkými prednášajúcimi a to z pohodlia Vášho domova.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Quo vadis, diabetológia?
Webináre

WEBINÁR - Quo vadis, diabetológia?

Dátum pridania: 30.06.2020 | Eduprofipharm

30. júna 2020 o 18:00 hod.

Quo vadis, diabetológia ?

Na túto a ďalšie otázky sa budú snažiť odpovedať odborníci v oblasti diabetológie počas live webináru pod rovnakým názvom Quo vadis, diabetológia, ktorý sa uskutoční 30. júna 2020 o 18 hod.  Do živej diskusie pod  záštitou Hlavného odborníka MZ SR  pre diabetológiu MUDr.  Jaroslava Fábryho prijali pozvanie  aj MUDr. Dalibor Šošovec, MUDr. Jozef Lacka, PhD., MBA, MUDr. Martina Merčiaková, MBA a MUDr. Mgr. Jozef Polko, MPH, MHA. Spolu s nimi sa  pozrieme ako uskutočnená štúdia ovplyvnila  odporúčania liečby diabetu, a či reálna prax hovorí to isté, a tiež tu odznie téma aké karty rozdali quidelines pre rok 2020.

Počas celého webinára môžete priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu.

 

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a je mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov CME je nutná registrácia vopred.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - „Reštart“ v psychiatrii  na Slovensku
Webináre

WEBINÁR - „Reštart“ v psychiatrii na Slovensku

Dátum pridania: 30.06.2020 | Eduprofipharm

30. jún 2020

 

V spolupráci so spoločnosťou JANSSEN Vás pozývame na LIVE webinár pod názvom „Reštart v psychiatrii na Slovensku.

Nad aktuálnou slovenskou situáciou v psychiatrickom odbore sa budú zamýšľať vo svojich prednáškách MUDr. Zuzana Janíková, MUDr. Darmar Breznoščáková, PhD. a MUDr. Ľubomíra Izáková. Budú sa spolu s Vami  snažiť odpovedať na tieto dôležité témy. Je potrebné reformovať? Čo priniesol čas v psychiatrii? Aké sú slovenské štandardy v psychiatrii?

Do týchto tém sa môžete zapojiť svojimi otázkami, postrehmi a diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom chatu počas celého webinára z pohodlia domova.

Podujatie je zaradené do kontinuálneho vzdelávania lekárov a je mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov CME je nutná registrácia vopred.

 

 

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Škola diagnostiky  všeobecného lekárstva  pre dospelých III. - srdcové zlyhávanie v ambulantnej praxi
Webináre

WEBINÁR - Škola diagnostiky všeobecného lekárstva pre dospelých III. - srdcové zlyhávanie v ambulantnej praxi

Dátum pridania: 29.06.2020 | Eduprofipharm

29. júna 2020 o 18:00 hod.

 

Sledujte s nami z pohodlia domova aj tretiu časť interkatívnej online „ŠKOLY DIAGNOSTIKY VŠEOBECNÉHO LEKÁRSTVA PRE DOSPELÝCH“ s podtitulom Srdcové zlyhávanie v ambulantnej praxi.

 

V tejto časti budeme spolu s prof. MUDr. Jánom Gajdošíkom, PhD. a prof. MUDr. Andrejom Dukátom, CSc., FRCP, FESC pokračovať v téme „Manažmentu srdcového zlyhania“.

 

Zapojte sa aj Vy aktívne prostredníctvom otázok v LIVE chate do diskusie.

 

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a je mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov CME je nutná registrácia vopred.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - BEZPEČNÁ CESTA Z ÚZKOSTI
Webináre

WEBINÁR - BEZPEČNÁ CESTA Z ÚZKOSTI

Dátum pridania: 24.06.2020 | Eduprofipharm

24. júna 2020 o 18:00 hod.

V spolupráci so spoločnosťou Schwabe Vás pozývame na ďalší live webinár pod názvom Bezpečná cesta z úzkosti, ktorý môžete sledovať z pohodlia  Vášho domova 24.6.2020. O úzkosti – jednej z chorôb 21. storočia Vám porozpráva MUDr. Ľubomíra Izáková, PhD. Témou aktuálnych štandardov liečby úzkosti Vás prevedie MUDr. Dagmar Breznoščáková PhD. A na záver Vám MUDr. Mária Králová, CSc. predstaví bezpečnú, novú možnosť liečby úzkosti.

Počas celého webinára môžete diskutovať so všetkými odborníčkami prostredníctvom live chatu.

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a je mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov CME je nutná registrácia vopred. Zároveň môžete získať 2 kredity vyplnením AD TESTu z daných prednášok.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more