Určené pre
Miesto konania
Dátum od:
Dátum do:

Uskutočnené semináre

Známa liečba, známe a neznáme nástrahy… 2021
Semináre

Známa liečba, známe a neznáme nástrahy… 2021

Dátum pridania: 05.09.2022 | Eduprofipharm

Spoločnosť Glenmark Pharmaceuticals SK v spolupráci s EDUprofiPHARM pozýva lekárov prvého kontaktu a zdravotné sestry na pokračovanie odborného seminára z roku 2020 pod názvom Známa liečba, známe a neznáme nástrahy…

Program seminára je zostavený zo zaujímavých tém z rôznych disciplinárných oblastí a budú Vás nimi sprevádzať významní odborníci. Bližšie sa pozrieme na vplyv kyseliny alfa-lipovej v neurologických ochoreniach a na antibiotickú liečbu uro-infektov. Venovať sa budeme aj právnej, ekonomickej a daňovej optimalizácií ambulancie v roku 2021 a komunikácii s pacientom ako základ vyššej adherencie.

 

Podujatie sa uskutoční v prezenčnej forme podľa aktuálne platného Covid automatu v režime kompletne zaočkovaní (KZ).

 

Čítaj viac >>

SEMINÁR - Existuje medicína založená na dôkazoch v liečbe kognitívnych porúch? Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761®
Semináre

SEMINÁR - Existuje medicína založená na dôkazoch v liečbe kognitívnych porúch? Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761®

Dátum pridania: 22.04.2022 | Eduprofipharm

EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Schwabe organizuje odborné sympózium pod názvom Existuje medicína založená na dôkazoch v liečbe kognitívnych porúch? Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761®, ktoré sa uskutoční 13. mája 2022 v Zámockom hoteli Galicia Nueva v Haliči. V rámci odborného programu sa stretnú odborníci z neurológie a pod záštitou prof. MUDr. Zuzany Gdovinovej, CSc., FESO, FEAN prednesú aktuálne témy. Každý registrovaný účastník dostane po skončení odborného programu potvrdenie o účasti s kreditovým hodnotením.

Čítaj viac >>

SEMINÁR - AKADÉMIA VŠEOBECNÝCH LEKÁROV 2022
Semináre

SEMINÁR - AKADÉMIA VŠEOBECNÝCH LEKÁROV 2022

Dátum pridania: 21.04.2022 | Eduprofipharm

Spoločnosť Zentiva v spolupráci s EDUprofiPHARM pripravuje dvojdňový odborný seminár pod názvom AKADÉMIA VŠEOBECNÝCH LEKÁROV 2022, ktorý sa skutoční 29. - 30.4.2022 vo Village resort Hanuliak, Belá. Programom Vás budú sprevádzať odborníci pre oblasť všeobecného lekárstva a priblížia Vám manažment alergickej rinokonjuktivitidy, DLP a hypertenzie, pacienta s osteoporózou a liečbu PPI. V sobotu 30. apríla je pre účastníkov pripravené školenie zamerané na prvú pomoc a používanie AED. Účastníci semináru dostanú na záver certifikáty s kreditmi pridelenými SLK.

Čítaj viac >>

SEMINÁR - PRIMARY-KON JAR 2022
Semináre

SEMINÁR - PRIMARY-KON JAR 2022

Dátum pridania: 13.04.2022 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci  s jednotlivými stavovskými komorami Vás pozýva na sériu odbornej konferencie so zameraním na primárnu starostlivosť o pacienta v ambulancii lekára prvého kontaktu a v lekárni  pod názvom  PRIMARY-KON JAR 2022.  Semináre sú zaradené do systému kontinuálneho vzdelávania SLK, SLeK, SK MTP a SK SaPA. Účastníci semináru dostanú na záver certifikáty s kreditmi pridelenými príslušnými komorami. Program odbornej konferencie máte k dispozícii nižšie spolu s ďalšími informáciami. 

Primárna starostlivosť je vo vašich rukách ...

 

• 3. 5. 2022     Košice, DoubleTree by Hilton Košice, Hlavná 1
• 5. 5. 2022     Bratislava, Hotel Bratislava, Seberíniho 9
• 10. 5. 2022   Trenčín, Hotel Elizabeth, Ul. Gen. M. R. Štefánika 2
• 12. 5. 2022    Nitra, Hotel Mikado, Hollého 11

 

určené pre:lekárov, farmaceutov, laborantov a členov komory SK SaPA 

 

 

Čítaj viac >>

4. SEMINÁR PRAKTICKÝCH DIABETOLÓGOV SLOVENSKA
Semináre

4. SEMINÁR PRAKTICKÝCH DIABETOLÓGOV SLOVENSKA

Dátum pridania: 18.02.2022 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás srdečne pozýva v spolupráci so Sekciou praktických diabetológov SDS na 4. seminár praktických diabetológov Slovenska, ktorí sa uskutoční 25. a 26. marca 2022 v Hoteli Sitno vo Vyhniach.

 

4. seminár s podtitulom „Praktické možnosti injekčnej liečby diabetu, jej aplikácie a glykemickej kontroly“ sa bude venovať nasledujúcim témam:

 

  • Odporúčania pre liečbu diabetes mellitus v diabetologickej praxi
  • Intenzifikácia inzulínovej liečby
  • Skorá intervencia u pacienta s DM 2. typu
  • Manažment pacienta na intenzifikovanom inzulínovom režime
  • Technológie na monitorovanie liečby diabetu

 

Seminár je zaradený do systému kontinuálneho vzdelávania SLK. Účastníci semináru dostanú na záver každého dňa certifikáty s kreditmi pridelenými SLK.

 

 

Milé kolegyne a kolegovia,

srdečne Vás pozývam na 4. seminár praktických diabetológov Slovenska, ktorý organizuje výbor Sekcie praktických diabetológov pri Slovenskej diabetologickej spoločnosti v spolupráci so spoločnosťou Eduprofipharm. Seminár sa uskutoční v novej programovej forme. Okrem programu prednášok generálneho sponzora, budú samostatné sympóziá dvoch technologických firiem. Novinkou je blok vyžiadaných prednášok Sekcie praktických diabetológov. Prednášajúci sú kolegovia s bohatými praktickými skúsenosťami s ambulantnou liečbou diabetikov. Súčasťou nášho stretnutia bude aj Plenárna schôdza sekcie praktických diabetológov. Seminár sa uskutoční v dňoch 25. a 26. marca 2022 v Hoteli Sitno vo Vyhniach.

 

Teším sa na osobné stretnutie s Vami.

 

MUDr. Marek Macko

predseda Sekcie praktických diabetológov SDS

 

 

Prihlásiť na seminár je možné tu: www.diakonferencia.sk

Čítaj viac >>

GASTRO AKADÉMIA 2021
Semináre

GASTRO AKADÉMIA 2021

Dátum pridania: 19.10.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť KRKA v spolupráci s EDUprofiPHARM organizujú dvojdňové odborné podujatie s názvom GASTRO AKADÉMIA 2021. Už 12. a 13. novembra 2021 sa v Hoteli Château Belá stretnú odborníci z oblasti gastroenterológie, aby spoločne prebrali odborné témy ako sú aktuality v liečbe H. pylori, substitučnú liečbu s tráviacimi enzýmami a ďalšie. Sympózium je zaradené do systému kontinuálneho vzdelávania SLK. Účastníci semináru dostanú na záver certifikáty s kreditmi pridelenými SLK.

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more