Určené pre
Miesto konania
Dátum od:
Dátum do:

Uskutočnené semináre

TELEMOST - krajský diabetologický seminár - PODUJATIE PRESUNUTÉ
Semináre

TELEMOST - krajský diabetologický seminár - PODUJATIE PRESUNUTÉ

Dátum pridania: 01.03.2020 | Eduprofipharm

Dobrý deň.
Vzhľadom na vyhlásenie vlády o zákaze konania verejných podujatí, Vás musíme informovať o PRESUNUTÍ termínu seminára TELEMOST - krajský diabetologický seminár. Termín bude presunutý do mesiaca APRÍL. O novom termíne Vás budem informovať čo najskôr.

 

TELEMOST – krajský diabetologický seminár je názov nového diabetologického podujatia, ktoré sa uskutoční 17.3. v piatich slovenských mestách – Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Žilina a Košice. Záštitu nad týmto seminárom prevzal hlavný odborník MZ SR pre diabetológiu, poruchy látkovej premeny a výživy MUDr. Jaroslav Fábry a krajskí odborníci pre diabetológiu, poruchy látkovej premeny a výživy. Seminárom odznejú témy ako Manažment KV komplikácií u pacienta s diabetom 2.typu či Význam CGM v praxi diabetológa.

Čítaj viac >>

ADHD – dobrá terapeutická prax vo svetle nových poznatkov vedy - PODUJATIE PRESUNUTÉ
Semináre

ADHD – dobrá terapeutická prax vo svetle nových poznatkov vedy - PODUJATIE PRESUNUTÉ

Dátum pridania: 20.02.2020 | Eduprofipharm

Prijmite pozvanie na odborný regionálny psychiatrický seminár pod názvom – „ADHD – dobrá terapeutická prax vo svetle nových poznatkov vedy‘‘.  Seminár sa uskutoční 19. marca v posluchárni NÚDCH v Bratislave, a je určený pre detských psychiatrov a psychológov. V rámci podujatia odznejú zaujímavé témy ako ‘’Tourettova porucha‘‘ či  ‘‘Guideliny liečby ADHD‘‘. Odborným garantom tohto podujatia je Klinika detskej psychiatrie LF UK a NÚDCH.

 

Vzhľadom na aktuálnu situáciu  a odporúčanie neorganizovať odborné podujatia na pôde nemocníc,  sme sa rozhodli presunúť odborný seminár  na iný termín.

 

O novom termíne Vás budeme čoskoro informovať.

 

Ďakujeme za pochopenie.

Čítaj viac >>

PHARMACY I 2020 - PODUJATIE PRESUNUTÉ
Semináre

PHARMACY I 2020 - PODUJATIE PRESUNUTÉ

Dátum pridania: 20.01.2020 | Eduprofipharm

Dobrý deň.
Vzhľadom na vyhlásenie vlády o zákaze konania verejných podujatí, Vás musíme informovať o PRESUNUTÍ termínu seminára PHARMACY I 2020. Termín bude presunutý do mesiaca APRÍL. O novom termíne Vás budem informovať čo najskôr.

 

PHARMACY 2020 je názov ďalšej série seminárov, ktorú sme pre Vás pripravili  v spolupráci s viacerými  odborníkmi  zo Slovenska, ale aj  z Čiech. Spolu s nimi sa pozrieme na zaujímavé témy ako je dermatomykóza,  toxické poškodenie pečene a esenciálne  nutrienty,  či význam suplementácie  horčíkom a možné riziká. Povieme si tiež aj o novinkách v liečbe hemoroidov,  ale aj vplyve kyseliny alfa-lipoovej u neurologických ochorení.

 

Tieto témy a mnohé ďalšie nájdete v prvej sérii seminárov  PHARMACY 2020, ktorú si nemôžete nechať ujsť.

 

Možnosť získať 4 kredity + 2 kredity za AD TEST 

Čítaj viac >>

MEDI-KON I 2020
Semináre

MEDI-KON I 2020

Dátum pridania: 10.01.2020 | Eduprofipharm

Odborná  konferencia MEDI-KON I. 2020 – je prehľad súčasných trendov  a noviniek vo vybraných oblastiach medicíny v podaní špičkových odborníkov zo Slovenska. Prezentované budú skúsenosti  odborníkov pri bežných, ale aj závažných  ochoreniach. Toto všetko, ale aj omnoho viac sme pre vás pripravili opäť, tentokrát v jarnej sérii seminárov MEDI-KON I. 2020, ktoré sú určené pre lekárov prvého kontaktu a internistov, ako aj ďalšie špecializácie.

 

06.02.2020   Nitra, Hotel Mikádo, Hollého 11

11.02.2020   Košice, DoubleTree by Hilton Košice, Hlavná 1

12.02.2020   Žilina, Hotel Holiday Inn, Športová 2

13.02.2020   Bratislava, hotel Bratislava, Seberíniho 9

 

Z daného podujatia máte možnosť získať  4 kredity za účasť a 2 kredity za AD TEST  po  skončení podujatia.

 

Čítaj viac >>

„Hyperurikémia – tak ako ju nepoznáte” PODUJATIE PRESUNUTÉ
Semináre

„Hyperurikémia – tak ako ju nepoznáte” PODUJATIE PRESUNUTÉ

Dátum pridania: 24.12.2019 | Eduprofipharm

Dobrý deň.
Vzhľadom na vyhlásenie vlády o zákaze konania verejných podujatí, Vás musíme informovať o PRESUNUTÍ termínu seminára „Hyperurikémia – tak ako ju nepoznáte”.

 O novom termíne Vás budem informovať čo najskôr.

 

„Hyperurikémia – tak ako ju nepoznáte”- je odborné sympózium  zamerané na lekárov prvého  kontaktu, internistov a kardiológov.

 

Naše pozvanie z radov odborníkov prijali prof. MUDr. Fedor Šimko, CSc., prof. MUDr. Andrej Dukát, CSc., FRCP, FESC a prof. MUDr. Ján Gajdošík, PhD., s ktorými  sa pozrieme na túto tému v súvislosti s rizikovými faktormi kardiovaskulárnych ochorení, ale aj z pohľadu klinickej praxe.

Čítaj viac >>

Endotelová dysfunkcia – príčina, či následok KV ochorení ?
Semináre

Endotelová dysfunkcia – príčina, či následok KV ochorení ?

Dátum pridania: 12.12.2019 | Eduprofipharm

Je názov odborného podujatia, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou SANDOZ d.d.

 

Program seminára je zostavený z viacerých zaujímavých tém a programom Vás budú sprevádzať významní odborníci z oblasti kardiológie a internej medicíny.

 

Dozviete sa viac o endotelovej dysfunkcii,  o fixných kombináciách v liečbe hypertenzie a tiež si  pozrieme na manažment pacientov s kardiovaskulárnym rizikom v súvislosti  s kyselinou močovou.

 

Rovnako  záujímavou témou bude aj prednáška JUDr. Ivana Humeníka, PhD.,  ktorý Vám povie,  čo všetko obnáša klinický audit vo Vašej ambulancii.

 

 

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more