Určené pre
Miesto konania
Dátum od:
Dátum do:

Aktuálne semináre

GASTRO AKADÉMIA 2021
Semináre

GASTRO AKADÉMIA 2021

Dátum pridania: 19.10.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť KRKA v spolupráci s EDUprofiPHARM organizujú dvojdňové odborné podujatie s názvom GASTRO AKADÉMIA 2021. Už 12. a 13. novembra 2021 sa v Grandhoteli Starý Smokovec stretnú odborníci z oblasti gastroenterológie, aby spoločne prebrali odborné témy ako sú aktuality v liečbe H. pylori, substitučnú liečbu s tráviacimi enzýmami a ďalšie. Sympózium je zaradené do systému kontinuálneho vzdelávania SLK. Účastníci semináru dostanú na záver certifikáty s kreditmi pridelenými SLK.

 

Čítaj viac >>

Známa liečba, známe a neznáme nástrahy… 2021
Semináre

Známa liečba, známe a neznáme nástrahy… 2021

Dátum pridania: 05.09.2022 | Eduprofipharm

Spoločnosť Glenmark Pharmaceuticals SK v spolupráci s EDUprofiPHARM pozýva lekárov prvého kontaktu a zdravotné sestry na pokračovanie odborného seminára z roku 2020 pod názvom Známa liečba, známe a neznáme nástrahy…

Program seminára je zostavený zo zaujímavých tém z rôznych disciplinárných oblastí a budú Vás nimi sprevádzať významní odborníci. Bližšie sa pozrieme na vplyv kyseliny alfa-lipovej v neurologických ochoreniach a na antibiotickú liečbu uro-infektov. Venovať sa budeme aj právnej, ekonomickej a daňovej optimalizácií ambulancie v roku 2021 a komunikácii s pacientom ako základ vyššej adherencie.

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more