Určené pre
Miesto konania
Dátum od:
Dátum do:

Aktuálne semináre

Známa liečba, známe a neznáme nástrahy… 2020 - PRESUNUTÉ
Semináre

Známa liečba, známe a neznáme nástrahy… 2020 - PRESUNUTÉ

Dátum pridania: 02.10.2020 | Eduprofipharm

Spoločnosť Glenmark Pharmaceuticals SK v spolupráci s EDUprofiPHARM organizuje odborný seminár pre lekárov prvého kontaktu a zdravotné sestry pod názvom Známa liečba, známe a neznáme nástrahy…

Vzhľadom na aktuálne platné opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s COVID-19 sa termíny semináru 27.10.2020, 28.10.2020 a 29.10.2020 odkladajú. V prípade uvoľnenia opatrení budú realizované začiatkom decembra 2020.

Situáciu pozorne sledujeme a budeme Vás včas informovať.

Program seminára je zostavený zo zaujímavých tém z rôznych disciplinárnych oblasti a budú Vás nimi sprevádzať významní odborníci. Bližšie sa pozrieme na vplyv kyseliny alfa-lipovej v neurologických ochoreniach a na fixnú kombináciu paracetamol - ibuprofén v liečbe bolesti. Venovať sa budeme aj právnej, ekonomickej a daňovej optimalizácií ambulancie v roku 2020 a komunikácii s pacientom ako základ vyššej adherencie.

 

Čítaj viac >>

Medziodborové dialógy v liečbe hypotyreózy a neplodnosti
Semináre

Medziodborové dialógy v liečbe hypotyreózy a neplodnosti

Dátum pridania: 24.08.2020 | Eduprofipharm

07. 11. 2020 o 9:00 hod.

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou IBSA Vás srdečne pozýva na odborný seminár pod názvom Medziodborové dialógy v liečbe hypotyreózy a neplodnosti, ktorý sa uskutoční 7. novembra na Táloch pod záštitou doc. MUDr. Jána Podobu, CSc. Odborným programom Vás budú sprevádzať významní odborníci v danej oblasti a predstavia Vám témy a nové poznatky  v rámci ochorenia štítnej žľazy a gravidity,  dozviete sa, aké sú štatistiky v rámci mužskej a ženskej neplodnosti na Slovensku, ako aj  o využití selénu pri autoimunitnej tyreopatii.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more