Určené pre
Miesto konania
Dátum od:
Dátum do:

Aktuálne semináre

Medziodborové dialógy v liečbe hypotyreózy a neplodnosti
Semináre

Medziodborové dialógy v liečbe hypotyreózy a neplodnosti

Dátum pridania: 02.03.2021 | Eduprofipharm

Akcia sa presúva do II. polovice roka 2021. O náhradnom termíne Vás budeme včas informovať

 

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou IBSA Vás srdečne pozýva na odborný seminár pod názvom Medziodborové dialógy v liečbe hypotyreózy a neplodnosti, ktorý sa uskutoční 15. mája na Táloch pod záštitou doc. MUDr. Jána Podobu, CSc. Odborným programom Vás budú sprevádzať významní odborníci v danej oblasti a predstavia Vám témy a nové poznatky  v rámci ochorenia štítnej žľazy a gravidity,  dozviete sa, aké sú štatistiky v rámci mužskej a ženskej neplodnosti na Slovensku, ako aj  o využití selénu pri autoimunitnej tyreopatii.

 

Prihlásiť sa na seminár je možné len telefonicky alebo e-mailom kvôli obmedzeným kapacitám

Čítaj viac >>

Jarný kardiologický seminár 2021 - Od klinických štúdií do reálnej praxe
Semináre

Jarný kardiologický seminár 2021 - Od klinických štúdií do reálnej praxe

Dátum pridania: 01.03.2021 | Eduprofipharm

4. – 5. jún 2021

V spolupráci so spoločnosťou Sanofi Vás srdečne pozývame na Jarný kardiologický seminár 2021, ktorý sa uskutoční 4. a 5. júna 2021 na Donovaloch pod záštitou prof. MUDr. Daniela Pellu, PhD.

Odborným programom Vás budú sprevádzať významní prednášajúci a tematicky sa budeme venovať z viacerých hľadísk akútnemu koronárnemu syndrómu, prognóze rizikových pacientov po AKS, pacientom po cievnej mozgovej príhode a pacientom vo vysokom a veľmi vysokom KV riziku a s diabetes mellitus. Národný ústav srdcových a cievnych chorôb priblíži svoj prístup v zlepšení manažmentu liečby dyslipoproteinémií po AKS. Pozrieme sa aj na manažment liečby dyslipoproteinémií a sociálno – právne aspekty poskytovania zdravotnej starostlivosti.

Prihlásiť sa na seminár je možné tu: 

www.jarnykardioseminar.sk

Čítaj viac >>

Jarný diabetologický seminár 2021 - Od klinických štúdií do reálnej praxe
Semináre

Jarný diabetologický seminár 2021 - Od klinických štúdií do reálnej praxe

Dátum pridania: 28.02.2021 | Eduprofipharm

11. – 12. jún 2021

V spolupráci so spoločnosťou Sanofi Vás srdečne pozývame na Jarný diabetologický seminár 2021, ktorý sa uskutoční 11. a 12. júna 2021 na Donovaloch pod záštitou doc. MUDr. Zbyneka Schronera, PhD.

V rámci programu Vás budú sprevádzať významní odborníci, s ktorými si zrekapitulujete už storočnicu základného piliera diabetu – inzulínu. Hodnotiť sa bude aj fixná kombinácia inzulínu a GLP-1 agonistu, dozviete sa o skrytej hrozbe hypercholesterolémií a pozriete sa aj na začarované kruhy v liečbe diabetu 2.typu, ako aj na vplyv moderných technológií pri voľbe bazálneho inzulínu. Na záver sa budeme venovať aj sociálno-právnym aspektom zdravotnej starostlivosti.

Prihlásiť sa na seminár je možné tu: 

www.jarnydiaseminar.sk

 

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more