Existuje medicína založená na dôkazoch v liečbe kognitívnych porúch? Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761®

31.05.2022 | Eduprofipharm
Existuje medicína založená na dôkazoch  v liečbe kognitívnych porúch?  Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761®

„Existuje medicína založená na dôkazoch v liečbe kognitívnych porúch?" Dôkaz, na ktorý sa môžete spoľahnúť s EGb 761® -  je téma najnovšej publikácie, v ktorej nájdete články od špecialistov vo svojej oblasti.

 

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Schwabe Vám prináša odbornú publikáciu,  ktorá bola spracovaná na základe prednášok, ktoré odzneli na odbornom podujatí s rovnomenným názvom. Nájdete tu napríklad článok od prof. MUDr. Zuzany Gdovinovej, CSc., FESO, FEAN. na tému cievne mozgové príhody a kognitívny deficit. Súčasťou publikácie je aj článok od prof. MUDr. Jakuba Horta, PhD., FEAN o miernej kognitívnej poruche (MCI) – diagnostike a liečbe. V článku od MUDr. Márie Královej, CSc. sa dočítate o chorobe COVID-19 a kognitívnych poruchách. Diferenciálna diagnostika závratových stavov je téma, ktorú spracoval doc. MUDr. Štefan Sivák, PhD. A v závere sa v článku doc. MUDr. Stanislava Šutovského, PhD. dočítate o bioflavonoidoch v prevencii a podpornej liečbe Alzheimerovej choroby.

 

 

Po jej preštudovaní je pre Vás pripravený od 1.9.2022 AD TEST, ktorého vyplnením máte možnosť získať 2 kredity.

 

Prajeme Vám príjemné čítanie.
Sponzori

partner_logo

Mohlo by vás zaujímať

WEBINÁR - Glykemický prístup v manažmente pacientov s DM2
Webináre

WEBINÁR - Glykemický prístup v manažmente pacientov s DM2

Dátum pridania: 09.06.2022 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou Servier Vás srdečne pozývame 6. septembra 2022 o 17:00 na live webinár pod názvom Glykemický prístup v manažmente pacientov s DM2. 60 minútovým odborným programom Vás bude sprevádzať doc. MUDr. Zbynek Schroner, PhD.  Hlavnou témou webináru bude prednáška od prof. Jean-Christophe Philips, MD, PhD. s názvom Prečo je glukocentrický prístup pilierom manažmentu pacientov s DM2. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť a 2 kredity za vyplnenie AD TESTu. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Komplexný prístup v liečbe hnačky
Webináre

WEBINÁR - Komplexný prístup v liečbe hnačky

Dátum pridania: 10.06.2022 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou BAUSCH Health Vás srdečne pozývame 7. septembra 2022 o 17:00 na live webinár pod názvom Komplexný prístup v liečbe hnačky. Počas hodinového odborného programu si budete môcť vypočuť prednášku MUDr. Martina Matejku, PhD. na tému Inovatívne možnosti liečby ochorení so symptómom hnačka. Tešiť sa môžete aj na prof. MUDr. Karola Králinského, PhD., ktorý nám povie o prínosoch a možných rizikách v súvislosti s probiotikami a tyndalizovanými baktériami. Po odbornej prednáške prídu na rad aj kazuistiky. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLK.

Predpokladaná dĺžka trvania: 60 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Cardiology Academy 2022
Webináre

WEBINÁR - Cardiology Academy 2022

Dátum pridania: 11.06.2022 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou AMGEN Vás srdečne pozývame 13. septembra 2022 o 16:00 na Cardiology Academy 2022 - live webinár pod záštitou Slovenskej kardiologickej spoločnosti. 120 minútovým odborným programom Vás naživo bude sprevádzať garant podujatia prof. MUDr. Daniel Pella, PhD. Odborný program pre Vás pripravujeme a čoskoro zverejníme. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred. Ďalšie 2 kredity môžete získať vyplnením AD TESTU.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Menej je viac
Webináre

WEBINÁR - Menej je viac

Dátum pridania: 21.06.2022 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM v spolupráci so spoločnosťou Schwabe Vás pozýva 22. septembra o 18:00 na live webinár s názvom „Menej je viac“. Webinár sa uskutoční formou diskusného večera, kde na tému „Antibiotická rezistencia – známa téma, nové riešeni“ budú diskutovať zaujímaví hostia ako MUDr. Elena Prokopová, MUDr. Katarína Dostálová a MUDr. Henrich Hazucha. Odborným programom Vás bude sprevádzať Prof. MUDr . Mgr . Miloš Jeseňák, PhD ., MBA, Dott.Ric., MHA, FAAAAI.  Do diskusie  sa môžete zapojiť prostredníctvom CHATu počas trvania celého webináru. Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

 

Určené pre SLKSLeK, SK MTP, SK SaPA.

 

Odhadované trvanie webináru 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Čo odhalil domáci monitoring tlaku krvi (DMTK) na Slovensku v roku 2022?
Webináre

WEBINÁR - Čo odhalil domáci monitoring tlaku krvi (DMTK) na Slovensku v roku 2022?

Dátum pridania: 13.07.2022 | Eduprofipharm

V spolupráci so spoločnosťou Servier Vás srdečne pozývame 26. septembra 2022 o 16:00 na live webinár pod názvom Čo odhalil domáci monitoring tlaku krvi (DMTK) na Slovensku v roku 2022? Počas dvojhodinového odborného programu si budete môcť vypočuť prednášku od MUDr. Adriany Šimkovej, PhD. na tému Charta 70/2023 – výsledky DMTK u pacientov s artériovou hypertenziou v roku 2022. Slovo si potom preberie MUDr. Anna Vachulová, PhD., ktorá sa bude venovať hypertenzii a pridruženým KV rizikovým faktorom – implikácie do praxe. Počas celého webinára môžete priamo diskutovať s prednášajúcimi prostredníctvom live chatu. Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

 

Určené pre: SLK, SaPA.

Predpokladaná dĺžka trvania: 120 min.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - VYBRANÉ NOVINKY Z ENETS 2022 OČAMI SLOVENSKÝCH ŠPECIALISTOV
Webináre

WEBINÁR - VYBRANÉ NOVINKY Z ENETS 2022 OČAMI SLOVENSKÝCH ŠPECIALISTOV

Dátum pridania: 14.06.2022 | Eduprofipharm

Vzdelávajte sa z pohodlia domova a preštudujte si prínosné komentované audiovizuálne prednášky venované neuroendokrinným tumorom, ktoré odzneli na európskom kongrese ENETS 2022.

Webinár postENETS je zložený zo siedmich prednášok zameraných na vybraté novinky z kongresu, ktoré svojimi očami odprezentovali slovenskí špecialisti ako MUDr. Michal Kalman, PhD, MUDr. Peter Uhrík, MUDr. Lenka Nosáková, Doc. MUDr. Soňa Kiňová, PhD., MUDr. Tomáš Pintér, MUDr. Radka Radecká, MUDr. Eva Zomborská, MUDr. Dagmar Sorkovská.

 

Prednášky sú podkladovým materiálom pre AD TEST, ktorého vyplnením máte možnosť získať 2 kredity. ( AD TEST bude dostupný od 15.6.2022

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more