Určené pre
Dátum od:
Dátum do:

Webináre LIVE

Webinár - DIATECH ACADEMY 2021
Webináre

Webinár - DIATECH ACADEMY 2021

Dátum pridania: 18.01.2021 | Eduprofipharm

Pozývame Vás na LIVE webinár, v ktorom Vám predstavíme diagnostiku a nové technológie v rámci diabetológie v roku 2021 a ich zavádzanie do praxe diabetologických ambulancií. Webinár môžete sledovať z pohodlia Vášho domova 28.1.2021 o 17:00

Webinárom Vás bude sprevádzať MUDr. Jaroslav Fábry, ktorý zároveň predstaví 14-dňový senzor v praxi diabetológa a použitie náplasťovej inzulínovej pumpy u diabetika. Vybraným technologickým novinkám sa bude venovať MUDr. Miriam Avramovová. O vlastné klinické skúsenosti s uzavretým hybridným systémom sa s Vami podelí doc. MUDr. Miriam Kuricová, PhD. a Ing. Vladimír Heriban, PhD., MBA, MSc. bude hovoriť o benefite nových technológií v diabetológii (nielen) pre zdravotnú poisťovňu.

 

Nepremeškajte príležitosť byť aktívnou súčasťou webinára a zapojte sa do diskusie prostredníctvom live chatu!

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a budú mu pridelené 2 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred na www.eduprofipharm.sk v sekcii webináre live.

Čítaj viac >>

Webinár - MEDI-KON I. 2021 - 1. časť
Webináre

Webinár - MEDI-KON I. 2021 - 1. časť

Dátum pridania: 17.01.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás opäť pozýva do online sveta na I. sériu odbornej konferencie určenej pre lekárov prvého kontaktu ako aj ďalších špecializácií.

 

 V prvej časti tohto live webináru MEDI-KON I. 2021, ktorá sa uskutoční 2.2.2021 o 17:00, prijali naše pozvanie odborníci z rozličných oblastí a to MUDr. Marta Farkašová, MUDr. Ján Necpal, MUDr. Stanislava Bachledová a MUDr. Kvetoslav Moravčík. Odprezentované Vám budú novinky z oblasti liečby hypertenzie a dyslipidémie, pozrieme sa aj na liečbu Parkinsonovej choroby v súvislosti so zmenou farmakoterapie, ďalej liečbu osteoartrózy kolena a na záver sa dozviete o postavení kvetiapínu v liečbe bipolárnej poruchy a schizofrénie.

 

Rovnako máte možnosť byť aktívnou súčasťou webináru - neváhajte a zapojte sa do diskusie počas livestreamu so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom chatu!

Čítaj viac >>

Webinár - MEDI-KON I. 2021 - 2. časť
Webináre

Webinár - MEDI-KON I. 2021 - 2. časť

Dátum pridania: 07.01.2021 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás srdečne pozýva 9.2.2021 o 17:00 na 2.časť odbornej konferencie MEDI-KON I. 2021 určenej pre lekárov.

 

Tentokrát Vás čakajú témy z oblasti neurológie a kardiológie. MUDr. Marek Krivošík sa bude venovať postihnutiu kognitívnych funkcií. O klinické skúsenosti s liečivom rivaroxabánom sa podelí MUDr. Pavol Murín, PhD. Ako zlepšujú triptány kvalitu života pacientom porozpráva doc. MUDr. Stanislav Šutovský, PhD. a MUDr. Miroslav Slanina, PhD., MBA, LL.M bude hovoriť o postavení fosinoprilu medzi ostatnými ACE-inhibítormi. Päticu uzatvorí MUDr. Eva Hanáčková prednáškou o možnostiach liečby neuropatickej bolesti.

 

Opäť máte možnosť počas celého livestreamu diskutovať so všetkými prednášajúcimi prostredníctvom chatu.

Čítaj viac >>

WEBINÁR - Originálne molekuly v liečbe diabetes
Webináre

WEBINÁR - Originálne molekuly v liečbe diabetes

Dátum pridania: 01.12.2020 | Eduprofipharm

Originálne molekuly v liečbe diabetes je názov ďalšieho webinára, ktorý, ako vyplýva z názvu, je učený pre diabetológov. Tento LIVE webinár si môžete pozrieť z pohodlia Vášho domova 3. 2. 202117:00.

 

Odborným programom webinára Vás bude naživo sprevádzať MUDr. Jaroslav Fábry a o svoje poznatky a skúsenosti z oblasti diabetológie sa s Vami podelia špičkoví odborníci ako MUDr. Marek Macko, Doc. MUDr. Viera Doničová, PhD. a MUDr. Barbora Zoboková. Odprezentované Vám budú témy ako gliklazid MR v intenzifikácii orálnej liečby diabetes mellitus 2. typu, liečba diabetického pacienta kanagliflozínom včera a dnes či metformín s predĺženým uvoľňovaním.

 

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania lekárov a bude mu pridelený 1 kredit za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred na www.eduprofipharm.sk v sekcii webináre live.

Čítaj viac >>

Webinár - RESPIRO akadémia
Webináre

Webinár - RESPIRO akadémia

Dátum pridania: 30.11.2020 | Eduprofipharm

Február v online svete zahájime v spolupráci so spoločnosťou Sanofi LIVE webinárom s názvom RESPIRO AKADÉMIA. Webinár môžete sledovať z pohodlia domova 4.2.2021 o 17:30.

Programom nás bude sprevádzať odborný garant podujatia prof. PharmDr. Ján Kyselovič, CSc. Na úvod nám MUDr. Jiří Slíva, Ph.D. z  farmakologického ústavu  3. LF UK,  Praha porozpráva o nových rysoch dobre známeho liečiva ambroxolu. Nasledovať bude MUDr. Denisa Kavková, PhD. s prezentáciou o ambroxole a jeho klinickom prínose v kontexte liečby broncho-pulmonálnych ochorení. Odborný program uzavrie prof. PharmDr. Ján Kyselovič, CSc. s aktuálnou témou, ktorou je vitamín C a jeho vplyv na imunitný systém z klinického hľadiska.

Rovnako máte možnosť byť aktívnou súčasťou webináru - neváhajte a zapojte sa do diskusie počas 60 minút livestreamu prostredníctvom chatu!

Webinár je zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelený 1 kredity za účasť. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred.

Čítaj viac >>

Webinár - Čo je nové pre prax?
Webináre

Webinár - Čo je nové pre prax?

Dátum pridania: 26.11.2020 | Eduprofipharm

Spoločnosť EDUprofiPHARM Vás v spolupráci so spoločnosťou Schwabe pozýva na ďalší LIVE webinár, ktorý sa uskutoční 10. 2. 2021 o 19:30.

 

Odborným programom webinára Vás bude naživo sprevádzať jeho garant prof. MUDr. Mgr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott.Ric., MHA, ktorý zároveň otvorí webinár témou pod názvom - Vývoj poznatkov v oblasti problematiky COVID-19 infekcie sa vyvíja dynamicky. MUDr. Petra Borsosová Vám predstaví použitie phytoneeringu v liečbe infekcií horných ciest dýchacích z pohľadu ORL lekára a na záver budeme s MUDr. Máriou Královou, CSc. hľadať bezpečnú cestu z úzkosti.

 

Počas celého webinára môžete priamo diskutovať so všetkými odborníkmi prostredníctvom live chatu.

 

Webinár bude zaradený do kontinuálneho vzdelávania a bude mu pridelené kredity za účasť a 2 kredity za vyplnenie AD TESTu. Na získanie kreditov je nutná registrácia vopred na www.eduprofipharm.sk v sekcii webináre live.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more